Łukasz Szewczyk18.09.2011 (17:46)3 komentarze

"Sherlock" - polska premiera w BBC Entertainment

Sherlock Holmes w nowym świetle powraca na polskie telewizory w nowym mini-serialu, który od października będzie nadawała telewizja BBC Entertainment. Będzie to premiera serialu w Polsce.
Sherlock Holmes był zawsze człowiekiem nowoczesnym - to świat wokół niego się starzał. Teraz słynny detektyw wraca do formy: jest bystry, twardy, osadzony we współczesnym świecie, ma trudny charakter i jest niebezpieczny. Aktor Benedict Cumberbatch ukazuje go w zupełnie nowym świetle.
Sherlock umie rozpoznać programistę po krawacie, a pilota linii lotniczych po kciukach. Ma chłodny, analityczny umysł. Zarabia na życie - próbując także uniknąć nudy, która często mu doskwiera - rozwiązując zagadki kryminalne. Watson i Holmes bardzo się od siebie różnią, ale i doskonale się dopełniają. Intelekt Sherlocka wiele zyskuje w połączeniu
z pragmatyzmem Watsona.

W trzech odcinkach zobaczymy, jak owa legendarna para radzi sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami i z niejednym groźnym przestępcą. Emisja mini-serialu "Sherlock" w BBC Entertainment od 2 października 2011 roku (godz. 19).

Komentarze (1 - 3 z 3)

Dlaczego nie na BBC HD, tylko na tym pseudo kanale w jakości wczesnego divixu?
 0  
Widziałem ten serial. Był super chociaż odcinki długie. Dla czego tak mało? Czemu stacja nie nakręciła więcej odcinków. Po tych trzech czuję ogromny niedosyt.
 0  
Nieee~ Usunęli mi BBC!! ; /// ; A ja tak kocham ten serial!! Kocham! Drugi sezon już się kręci... Aaa.... Smutno mi! Mogła bym Sherlocka oglądać nawet ze sto razy!!!!
 0