Łukasz Szewczyk20.09.2011 (23:01)brak komentarzy

7 lat Miasta Kobiet - debiut w Warszawie

Miasto Kobiet we wrześniu obchodzi swoje siódme urodziny. Dwumiesięcznik wraz nowym wrześniowo-październikowym numerem oficjalnie debiutuje w Warszawie.
Właśnie ukazał się nowy numer "Miasta Kobiet" a w nim między innymi: Magda Steczkowska wychodzi z cienia, Hanna Bakuła opisuje mężczyzn idealnych na siedem dni tygodnia, stylistka Osa radzi jak doskonale ubrać się będąc w starszym wieku, a Przemysław Osuchowski twierdzi, że nie rozumie dlaczego kobiety bez przerwy się odchudzają.
"7 najlepszych książek", "7 wokalistek na 7 lat", "7 trendów głównych wg Konrada Fado", "7 męskich grzechów w łóżku", "7 sposobów na piersi"… w nowym numerze magazynu ta cyfra pojawia się często, a to dlatego, że Miasto Kobiet we wrześniu obchodzi swoje siódme urodziny. Z tej okazji redakcja przygotowała dla Czytelniczek specjalny konkurs - "Dzień z życia kobiety", w którym można wygrać wyjątkową, artystyczną biżuterię, wykonaną specjalnie dla "Miasta Kobiet".

Poza tym dwumiesięcznik umieści na swoim portalu www.miastokobiet.pl kronikę, w której pokazane zostanie, jak na przestrzeni siedmiu lat zmieniała się moda, miasto oraz tematy społeczne, a wraz z nimi także magazyn. Z okazji jubileuszu Miasto Kobiet, które jest organizatorem "Szafobrania" - pierwszego cyklicznego swapu dla kobiet w Krakowie, postanowiło zorganizować specjalną edycję tej imprezy dla rodziców. "Szafobranko" (bo taką nazwę przyjmie nowa impreza), będzie współorganizowane wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym i zostanie połączone z akcją charytatywną na rzecz Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie.

Miasto Kobiet swoje urodziny zakończy dopiero w listopadzie wraz z koncertem, który odbędzie się w ramach małopolskiego, kobiecego Festiwalu "TranssMisja" - jeden z festiwalowych występów dedykowany będzie magazynowi i jego Czytelniczkom.