Łukasz Szewczyk21.09.2011 (0:45)4 komentarze

Fox: "American Horror story" w Polsce tuż po premierze w USA

FOX International Channels (FIC) i 20th Century Fox zawarły umowę dzięki której, już listopadzie 2011 roku na antenie Fox w Polsce odbędzie się premiera najnowszego serialu Ryana Murphy’ego - "American Horror Story".
"American Horror Story" to 13-odcinkowy, prowokacyjny i nowoczesny thriller, stworzony przez Murphy’ego (twórcę "Glee" "Bez skazy") oraz współtwórcę "Glee", Brada Falchuka. Producentami serialu są 20th Television, wspomniany duet oraz Dante Di Loreto ("Glee"), występujący w roli producenta wykonawczego.
Serial dokumentuje życie Bena i Vivien Harmonów (w tych rolach Dylan McDermott oraz Connie Britton), którzy wraz z córką przenoszą się z Bostonu do Los Angeles, by zostawić za sobą trudną przeszłość. Zamieszkują w starym domu, który kryje mroczne tajemnice, podobnie jak najbliższa sąsiadka - Constance (Jessica Lang), pokojówka Moira O’ Hara (Frances Conroy), i Lary, były mieszkaniec posiadłości (Denis O’Hare).

Premiera serialu w USA zaplanowana jest na 5 października na kanale FX. Poza granicami USA, FIC zamierza połączyć emisję "American Horror Story" z najbardziej oczekiwanym tej jesieni nowym sezonem "The Walking Dead". "American Horror Story" będzie emitowany tuż po "The Walking Dead", w tygodniu zaczynającym się od 7 listopada. W Polsce premiera serialu odbędzie się w sobotę 12 listopada zaraz po emisji "The Walking Dead".

Komentarze (1 - 4 z 4)

Szkoda że tego kanału FOX nie mam w tv na kartę...
Super kanał z fajnymi serialami.
 0  
szkoda ze tego kanalu fox hd nie ma tv .cyfrowej upc.
klient tv. cyfrowej upc polska 21.09.2011 (12:04:48)
 0  
ja chce FOX w cyfrze! :(
 0  
Nie wiem czemu Cyfrze+ nie zalezy na tym kanale ?
 0