Łukasz Szewczyk21.09.2011 (17:07)10 komentarzy

Oferta Cyfry+ wkrótce przez Internet

W listopadzie Canal+ Cyfrowy zaoferuje nowe, bezpłatne usługi web TV - własne kanały tematyczne i ekskluzywne relacje sportowe Canal+ dostępne będą w Internecie, wraz z serwisem programów na życzenie.
Od 11 listopada 2011 roku kanały tematyczne produkowane przez Canal+ Cyfrowy oraz futbol z oferty Canal+ (m.in. mecze T-Mobile Ekstraklasy i lig zagranicznych) dostępne będą w Internecie na zasadzie live streamingu. Dodatkowo, platforma zaoferuje serwis programów na życzenie: Canal+ i własnych kanałów tematycznych oraz HBO, a wkrótce także kanałów innych nadawców. Przed końcem roku przez Internet dostępna będzie także usługa Cyfra+ VOD.
- Jako telewizja i platforma premium, chcemy naszym klientom oferować jak najbogatszy produkt. Dlatego uruchamiamy bezpłatnie, nowe usługi. Z jednej strony możliwość oglądania naszych kanałów w internecie, z drugiej możliwość korzystania z rozmaitych aplikacji internetowych na dekoderach Cyfry+ - mówi Beata Mońka, Prezes Zarządu spółki Canal+ Cyfrowy, operatora platformy.

Cyfra+ Online - na żywo przez Internet
W ramach serwisu internetowego Cyfra+ Online abonenci Cyfry+ będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać na żywo kanały Planete+, Kuchnia+, Domo+, teleTOON+/ Hyper+, MiniMini+, a także zobaczyć wydarzenia sportowe transmitowane przez Canal+, m.in. wszystkie mecze T-Mobile Ekstraklasy, a także relacje z rozgrywek lig europejskich - angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej.

Programy na życzenie
W serwisie Cyfra+ Online dostępna będzie znana abonentom Cyfry+ usługa Canal+ na życzenie, a w niej filmy fabularne i dokumentalne, programy własne stacji, magazyny sportowe oraz mecze piłkarskie. W sekcji kanałów tematycznych znajdą się programy z ramówek Ale kino+, Planete+, Kuchni+, Domo+ , teleTOON+/ Hyper+ i MiniMini+, a wkrótce również propozycje innych nadawców. Serwis zawierać też będzie usługę Seriale w HBO z nowymi produkcjami tej stacji.

Cyfra+ VOD w Internecie
W internetowym serwisie VOD, który zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku, będzie można zobaczyć najnowsze filmy kinowe. Oferta powstanie w oparciu o poszerzoną bibliotekę Cyfra+ VOD, m.in. o pozycje z portfolio Monolith Films i innych dystrybutorów. Opłaty za usługę naliczane będą w systemie post-paid i doliczane do rachunku abonenckiego.

Dodatkowo nowe, internetowe usługi pojawią się także w dekoderach Cyfry+, o czym szerzej informujemy tutaj.

Komentarze (1 - 10 z 10)

na jaki h... mi interent w TV od tego mam kompa. Treści programowych / nowych/ zero. Potwierdzono stratę Monolithu. Został tylko w VOD hehe. Generalnie robią co mogą ale szału nie ma. Czekamy na ruch N.
 0  
to samo co telewizja N ma już od 2 lat !!!!
 0  
Liczyłem na nowe kanały HD tj Discovery HD Showcase, TVN HD, FOX HD itp niestety nic w tym kierunku nie robia. Teraz trzeba czekać na przejecie N przez Vivendi i wtedy można się spodziewać nowych kanałów
 0  
MAM PYTANIE I PO CO TO KOMU CYFRA+ PRZEZ NETA NET TO TEN A TV TO TV??? CYFRA+ NIECH OFERTĘ POPRAWIA I ROBI PROMOCJĘ A NIE BAWI SIĘ W TO.
DARO NC+ I CYFROWY POLSAT (usunięte konto #9933) 21.09.2011 (17:49:16)
 1  
Wiadomo coś jakiej jakości livestreeming?

@Daro, czasem się przyda, można też np spokojnie sobie na laptopie coś luknąć gdy ktoś inny sobie coś ogląda. Dla mnie to spore udogodnienie i ja się cieszę :)
 0  
Super, że wprowadzają coś takiego. To samo można powiedzieć, po co w turbodekoderach n możliwość grania w gry, ogladania youtube? Od tego mam internet... No ludzie bez przesady... Czy to komuś będzie przeszkadzało, jeżeli taka opcja będzie? Jeżeli tak, to przygotujcie wypowiedzenie z powodem : Wprowadzenie internetu do dekodarów....

@Fazi

Proszę pokaż mi gdzie potwierdzili stratę Monolithu? Pisali, że wpsółpracują i BĘDĄ współpracować z Monolithem, a n wcale nie ma jej na wyłączność.
 0  
tak czy siak cyfra na pewno filmem nie będzie stała , a sport mnie nie interesi no bardzo mało.
 0  
CP cos probowal udostepniac materialy video dla abonentow ale w tak skomplikowany sposob ze nie udalo mi sie tego uruchomic. zamiast poprostu udostepnic kanaly w internecie z pakietow ktore ma sie wykupione na platformie

proste ale najprostrze rozwiazania najtrudniej wymyslec
 0  
Jeśli by stworzyli coś na podobieństwo

tvnplayer było by bardzo fajnie...

Często przegapię jakiś film na Canal+ a na powtórkę
nie chce mi się czekać, wtedy mógł bym sobie zobaczyć
przez internet ;]
 1  
Powtórka jest jakieś pół godziny na C+ FILM
 0