Łukasz Szewczyk26.09.2011 (23:05)brak komentarzy

Czwórka - Radio z Wizją debatuje o mediach XXI wieku

W środę - 28 września 2011 roku - na antenie Czwórki - Radia z Wizją odbędzie się debata poświęcona nowoczesnym technologiom w mediach XXI wieku, w której udział wezmą m.in. prof. Wiesław Godzic i Piotr Kraśko.
Gospodyni programu "Pod Lupą" Justyna Dżbik zaprasza na audycję na temat nowych technologii w mediach XXI wieku. W środę (28 września o godz 13), jej gośćmi będą m.in.: medioznawca prof. Wiesław Godzic, Piotr Kraśko - dziennikarz "Wiadomości" TVP oraz ekspert od nowych technologii Daniel Biesiada.
W programie zaplanowano rozmowę z Markiem Wałkuskim, korespondentem Polskiego Radia w Waszyngtonie, z którym Czwórka połączy się poprzez Skype, a także materiał wideo, w którym artyści: Projekt Warszawiak, Vienio i Trust wypowiedzą się o multimedialności w muzyce, kulturze i sztuce.

Słuchacze będą mogli uczestniczyć w dyskusji, łącząc się na różne sposoby ze studiem Czwórki: telefonicznie, SMS-owo, poprzez Skype i za pomocą portali społecznościowych.

Czwórka - Radio z Wizją dostępna jest m.in. na platformie n (kanał 226), platformie Cyfra+ (kanał 145), w Telewizji Cyfrowej UPC (kanał 787) oraz w sieciach Aster, Inea, Vectra, Inea, Toya, Telpol, Satfilm.