Łukasz Szewczyk27.09.2011 (13:33)48

TV.Disco już nadaje. Co w ofercie?

We wtorek (27 września 2011 roku) nadawie rozpoczął całodobowy kanał telewizyjny - TV.Disco. Na antenie stacji emitowana będzie głównie muzyka disco z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych. Twarzami kanału są Mandaryna i Paweł Stasiak. Nadawcą stacji jest spółka 4Fun.TV. Co w ofercie?

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 48)

TV Disco - po co taki śmieć w UPC??
wkrótce ciekawszy kanał w podobnej stylistyce "FreshTV"
 1  
narazie tylko strona trestowa nie ma jeszcze tv disco 27.09.
 0  
W tej zasranej kablowce jaką jest UPC będzie za 10 lat ,jak dobrze pójdzie i panowie z UPC będą mieli kaprys i dodadzą ten kanał .Pozdrawiam zarząd UPC i miłego oglądania TV POLO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 0  
U mnie już jest na pierwszym miejscu wśród kanałów muzycznych. Jest po prostu SUPER!!! Aha, MTV już dawno jest na samym końcu. Nie pamiętam już kiedy włączałem ten kanał choćby na 10 sekund.
 1  
nareszcie kanal z prawdziwa taneczna muzyka z moich mlodzienczych lat a nie jak teraz muzyka przepelniona erotyzmem az sie zygac chce, na to czekalem BRAWO!!!!!!!!!!!
 1  
na cyfrze nie ma a szkoda moze jeszcze doda.
 0  
no szkoda ze niema w c+
 0  
A NA N-CE JEST WKOŃCU ? MA KTOŚ ?? :)
 0  
Dobry wybór kanału tematycznego. Muzyka na której dorastałem, aż miło posłuchać. Dziś dodałem ręcznie do satki. Program zapowiada się wyśmienicie. To coś kompletnie innego niż POLO TV. DiSCO.TV - muzyka lat 70,80,90 - fajne stare kawałki.
 0  
Nie, no bajer. CORONA, ANTIQUE, SCOOTER, ACE OF BASE i inne. Słucham i ogłądam cały wieczór. WYPAS.
 0