Łukasz Szewczyk28.09.2011 (23:51)brak komentarzy

Specjalne wydanie Naj Magazynu o psach i kotach

W czwartek - 29 września 2011 roku - na rynku ukaże się wydanie specjalne Naj Magazynu Pies, kot i ja. Magazyn skierowany jest dla miłośników psów i kotów.
Pies, kot i ja to magazyn skierowany dla wszystkich, którzy chcą mieć w domu przyjaciela na czterech łapach, jak i dla tych, którzy już go mają. Czytelnicy tego specjalnego wydania dowiedzą się, w jakie dodatki warto się wyposażyć, aby były przydatne dla zwierzaka, jak się bawić z kotem lub psem, jak rozpoznać ich choroby? W magazynie tym nie zabraknie także informacji o tym, jak wyglądają szkolenia dla psów i kotów oraz z jakich salonów kociej i psiej urody najlepiej korzystać. Każdy znajdzie tu porady odnośnie pielęgnacji czworonogów.
Ponadto na łamach tego specjalnego wydania znajdą się także wypowiedzi znanych osób, które mówią o zwierzętach oraz wielkiej miłości do nich. O swoich pupilach opowiedzą, aktorka, Andżelika Piechowiak, właścicielka trzech kotów oraz modelka, Joanna Krupa, właścicielka siedmiu psów.

Pies, kot i ja ukaże się na rynku 29.09.2011r. w nakładzie 100 tys. egzemplarzy, będzie liczył 52 strony, a jego cena to 4,90 zł. Kampania promocyjna zaplanowana jest w magazynach Wydawnictwa G+J. Odpowiedzialny za nią jest Dział Marketingu G+J.

Polecamy