Łukasz Szewczyk01.10.2011 (1:13)1 komentarz

Serial "Bez litości" w Cyfrowym Polsacie

Od 30 września do 31 października 2011 roku satelitarna platforma Cyfrowy Polsat, w ramach VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej, będzie udostępniała swoim abonentom premierowy serial akcji - "Bez litości".
30 września 2011 roku oferta VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu zostanie poszerzona o premierowy na polskim rynku serial akcji - "Bez litości", z udziałem znanej wszystkim gwiazdy "męskiego kina" - Stevena Seagala (który podjął się także produkcji tego serialu). Dla wszystkich, którzy wyczekiwali na polską premierę "True Justice" (org.), platforma przygotowała specjalną promocję - dwa pierwsze odcinki w cenie jednego (tj. za 5 złotych), a dostęp do całej serii za 25 złotych (ok. 2 złote za odcinek).
Zmagania detektywa Elijaha Kane’a (Steven Seagal), to seria trzynastu odcinków, które będą dostępne na pozycji VOD58 Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu. Produkcję charakteryzuje wartka akcja oraz porywające sceny walki i pościgów. Nie zabraknie także pięknych kobiet, za sprawą aktorek występujących gościnnie w rolach nieugiętych policjantek.

Seria przenosi widza na przedmieścia Seattle, które są światem ciemnych interesów i nieustającej wojny między gangami. Detektyw Elijah Kane (Steven Seagal), charyzmatyczny dowódca specjalnej grupy dochodzeniowej, wydaje wojnę bezwzględnym handlarzom narkotyków. Były wojskowy i doświadczony mistrz karate nie bawi się w polityczne gierki ani papierkową robotę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tajnych grupach antyterrorystycznych skutecznie rozbija kolejne komórki grupy przestępczej i bez litości rozprawia się z niebezpiecznymi mordercami.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Jest w końcu mój ulubiony serial. W tej chwili polsat mna chyba najlepsze seriale w swojej ofercie.
 0