Łukasz Szewczyk02.10.2011 (20:22)16 komentarzy

UTV - nowa stacja TV szuka prowadzących

Jeszcze w tym roku planuje rozpocząć nadawanie interaktywny kanał telewizyjny U-TV o charakterze społecznym i reportersko-interwencyjnym. Nadawca rozpoczyna poszukiwania prowadzących programy.
Telewizja U-TV ogłasza casting na prowadzących programy informacyjne, publicystyczne i poradnikowe w nowej ogólnopolskiej stacji telewizyjnej. Casting kierowany jest do dziennikarzy, radiowców i osób czujących w sobie telewizyjną charyzmę. Zgłoszenia należy kierować do firmy STAVKA (e-mailem: [email protected]). Casting odbędzie się w dniach 6 i 7 października 2011 roku.
Kanał U-TV może ruszyć jeszcze w tym roku. Tworzony jest na potrzeby pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), którego start planowany jest na połowę grudnia 2011 roku. Na początku września Stavka (nadawca U-TV) i Telewizja TVN rozpoczęły strategiczną współpracę, w ramach której spółka TVN obejmuje 25% udziałów Stavki, o czym informowaliśmy szerzej tutaj.

Jak już wcześniej informowaliśmy, w ramówce U-TV pojawią się m.in. interwencyjno-reporterskie programy jak "Nasze sprawy" oraz "W Twojej sprawie". Podobny charakter - ale dedykowany sprawom o zasięgu lokalnym - ma audycja "Polska". Rozmów z gośćmi na bieżące tematy społeczne oraz przydatne w życiu codziennym nie zabraknie w przedpołudniowym paśmie "Witaj Polsko".

Ważną pozycją w ramówce telewizji U-TV będą magazyny poradnikowe - od problemów zdrowia, przez ochronę praw konsumenta po tematy motoryzacyjne. Podczas weekendu ciekawe i intrygujące informacje ze świata nie związanego z polityką zobaczymy w magazynie "Kalejdoskop", a z rozrywkowego magazynu "Showbiz" dowiemy się o wydarzeniach z życia gwiazd oraz o wartych uwagi propozycjach filmowych i muzycznych. W ramówce pojawi się także program "Od Was dla Was".

Komentarze (1 - 10 z 16)

czyli kolejny chłam...
 0  
kanał nie powstał a już krytyka
 0  
Logo to plagiat tv4 i tv6!!! Trzeba to nagłośnić!
 0  
jakie kanaly beda w pierwszym mux?
 1  
Super logo i mam nadzieje, że będzie to super stacja. Ciekawe czy będzie w Cyfrowym Polsacie.
 0  
No to "sieroty" po TVN Warszawa i nSport znajda pracę.
 0  
Sieroty z TVN Wwa robią w TVN24, buraq.
 0  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Logo to plagiat tv4 i tv6!!! Trzeba to nagłośnić!
Chyba TVS
 33  
Po pierwsze: nie oceniajmy czegoś, czego jeszcze nie ma.
Po drugie: logo jest łudząco podobne do logotypu Czwórki (i Szóstki). Trochę to dziwne.
Po trzecie: w stacji raczej nie zobaczymy gwiazd TVN.
 1  
Wysłałem CV i dostałem odpowiedź, że dziękują bardzo ale już nie szukają.
 0