Łukasz Szewczyk19.10.2011 (0:53)brak komentarzy

"Wyposażony III" i "Jak to się robi w Ameryce" - nowe seriale w HBO

Telewizja HBO rozpoczęła emisje premierowych seriali telewizyjnych - trzeciego sezon serialu "Wyposażony" oraz drugi sezon serialu "Jak to się robi w Ameryce". Oba seriale będzie można premierowo oglądać w HBO i HBO HD.
Ray (Thomas Jane), główny bohater serialu "Wyposażony", w swoim życiu zaliczał porażkę za porażką - małżeńską, finansową, zawodową. Pewnego dnia uświadomił sobie, że jego największym atutem jest pokaźnych rozmiarów przyrodzenie. Postanowił ten fakt wykorzystać i zostać facetem do wynajęcia, co spowodowało szereg dalszych życiowych perypetii. Wyposażony to serial o mężczyźnie, który w dobie kryzysu walczy o przetrwanie niekonwencjonalnymi sposobami, a w trzecim sezonie, wraz ze swoją wspólniczką Tanyą (Jane Adams) stara się rozwinąć biznes. Trzeci sezon serialu składa się z dziesięciu trzydziestominutowych odcinków.
Premierowe odcinki trzeciego sezonu "Wyposażonego" będzie można oglądać od poniedziałku, 17 października po godz. 22 w HBO i HBO HD co tydzień. Powtórki będą emitowane w środy około godz. 21.00 w HBO2.

Bohaterowie serialu "Jak to się robi w Ameryce" Ben Epstein (Bryan Greenberg) i Cameron Calderon (Victor Rasuk) próbują odnieść sukces w trudnej branży modowej. Muszą odpowiedzieć na pytanie: co jesteś gotów zrobić, by dostać to, czego pragniesz? Z pomocą swojego przyjaciela Domingo, który zna wszystkich ważnych ludzi w mieście (Kid Cudi), oraz kuzyna Cama Rene (Luis Guzman), także początkującego biznesmena, chcą wejść na szczyt. W drugim sezonie po raz kolejny przekonają się, że cena sukcesu bywa wysoka.

Premierowe odcinki drugiego sezonu "Jak to się robi w Ameryce" będzie można oglądać również od poniedziałku, 17 października około godz. 23.00 w HBO i HBO HD, również co tydzień. Powtórki będą emitowane w środy około godz. 21.30 w HBO2.