Łukasz Szewczyk28.10.2011 (13:25)42 komentarze

TVN HD już w dekoderach Cyfry+. W przyszłości Polsat HD?

Abonenci satelitarnej platformy Cyfra+ otrzymali dostęp do kanału TVN HD. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości oferta zostanie powiększona także o kanał Polsat HD.
Ponad 1,5 mln abonentów Cyfry+ od piątku mogą oglądać kanał TVN HD. Stacja dostępna jest na oficjalnej liście kanałów pod numerem 4. Przypomnijmy, że 4 listopada do oferty Cyfry+ dołączy także kanał TVN7 HD.
Przypomnijmy, że kanały dostępne są bez żadnych dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów Cyfry+, już od najniższego pakietu Start w cenie 19 zł. Z kolei 11 listopada dołączą kanały: Ale kino+ HD, Planete+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD /Hyper+ HD, Kuchnia+ HD i Domo+ HD.

Dodatkowo od dzisiaj abonenci pakietu Canal+ w Cyfrze+ mają dostęp do dwóch nowych kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości - Canal+ Gol HD i Canal+ Weekend HD.

Jednocześnie na internetowej stronie operatora pojawiła się informacja, która sugeruje dołączenie w przyszłości kanału Polsat HD. Na razie jednak Cyfra+ nie zdradza szczegółów w tej sprawie. Przypomnijmy jednak, że przy okazji zapowiedzi nowych kanałów HD operator zapowiadał, że "nie jest to jeszcze nasze ostatnie słowo w tym roku".

Komentarze (1 - 10 z 42)

gdzie na stronie cyfry jest ta informacja o polsat hd?
Jak dodadzą polsat hd to przechodze z n do cyfry.
 0  
Już widzę te podwyżki ;-))))
 1  
Polsat HD już jest w Cyfrze - poz 989

Nawet jest Polsat Sport News - poz 986
 1  
pimpek tylko w warszawie dziala ten polsat hd bo jest z dbv-t sciagany
 1  
pimpek. Zgadza się. Polsat HD jest dostępny na pozycji 989. Jednak jest to kanał dla osób mających telewizję naziemną. W artykule chodzi o to, że kanał ma być dostępny dla wszystkcih, nawet dla tych, którzy nie mają naziemnej telewizji.
 1  
Ciekawe kiedy fox hd, axn hd, discovery hd, pewnie nigdy!
 0  
Na stronie jest cyfry oprócz Polsat HD jest także mowa o TVN Style HD ale nie ma TVN Turbo HD ? wychodzi na to,że 4 listopada razem z TVN7 HD będzie TVN style HD. Podobno jeszcze w tym roku ma być Fox SD/HD nawet jest puste miejsce na ten kanał pozycja 47 tj. 46.,TCM ,47 -brak kanału ( może to właśnie jest miejsce na kanał Fox) 48. Fox life itd. " Za to lada miesiąc powinienem ogłosić efekt starań o miejsce na kolejnej platformie satelitarnej w Polsce — przekonuje Ferdynand Habsburg, dyrektor zarządzający Da Vinci Media, właściciela DVL. data (30.08.2011) czekam jeszcze na ten kanał w Cyfrze+ a także po cichu liczę na Boomernag.
 1  
Poprawka: Chodziło mi o TVN HD a nie o Polsat HD ,którego nie ma w tym komunikacie natomiast TVN Style HD to może być pomyłka ze strony cyfry i powinno być TVN 7 HD.
 1  
A czy NEXT TV sę pojawi...
 0  
Drapieżna Cyferka zjadła już Wizję TV, teraz czas na N, kiedy na Polsat? i 200 zł miesięcznie zaraz będzie. Chytrość do potęgi entej. Szkoda N-ki Był lepszy układ sił w platformach.
 0