Łukasz Szewczyk29.10.2011 (13:42)6 komentarzy

Start Kuchnia+ HD z nowymi programami

Nadawany przez Canal+ Cyfrowy kanał Kuchnia.TV w dniu 11 listopada 2011 roku zmieni nazwę na Kuchnia+ i rozpocznie nadawanie w wysokiej rozdzielczości HD. Z tej okazji nadawca przygotował weekend specjalny z nowymi programami.
Wraz z uruchomieniem wersji HD, na antenie pojawi się nowa nazwa i logotyp stacji opatrzone znakiem "+", jako symbolem jakości i przynależności do rodziny kanałów produkowanych przez Canal+ Cyfrowy, w tym Canal+ oraz do platformy CYFRA+.
W ramach specjalnego weekendu, dla miłośników łakoci Kuchnia+ HD przygotowała dwa nowe programy: "Martha piecze" (od poniedziałku do piątku o 18:55) - serię poświęconą w całości deserom, którą prowadzi najsłynniejsza amerykańska gospodyni domowa, Martha Stewart oraz "Top Chef: desery" (od poniedziałku do piątku o 20:30) - najsłodszą z serii popularnego reality, w którym 12 osób walczy o prestiżowy tytuł Top Chef.

Z kolei sympatyczny i popularny Jamie Oliver w swoim najnowszym programie "Rybna kolacja Jamiego" dzieli się z widzami doświadczeniem i radami, chcąc zachęcić do wykorzystywania w kuchni ryb i owoców morza (piątek, godzina 22). "Dwóch łakomych Włochów" (w sobotę o 22:00) to seria nie tylko o gotowaniu. Pełni humoru i ciepła szefowie kuchni - Antonio Carluccio i Gennaro Contaldo z wrodzoną sobie południową pasją opowiadają o włoskich specjałach, swoich rodakach, historii Italii i pięknie tamtejszego krajobrazu.

W ramach cyklu Kuchnia+ Food Film Fest, w piątek, 11 listopada o 23 stacja pokaże "Historię Zażartego Pete’a" - łapiącą za serce, oryginalną i ironiczną historię Pete’a Czerwinskiego, Kanadyjczyka polskiego pochodzenia, który bierze udział w zawodach jedzenia na czas. Zaś w sobotę, 12 listopada, o godz. 23 widzowie zobaczą jeden z hitów tegorocznego Kuchnia+ Food Film Fest - "Farmę na ciężarówce". Bohaterowie filmu przekształcili starą ciężarówkę w mobilną minifarmę i wyruszyli z rodzinnego Brooklynu w podróż po całym Nowym Jorku. Ich pomysł znalazł wielu naśladowców i zapoczątkował ruch społeczny, promujący nietypowe uprawy ekologicznej żywności.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Może to naiwne pytanie, ale czy Kuchnia.tv zostanie ZASTĄPIONA Kuchnią+ HD i będzie dostępna wszędzie tam gdzie kuchnia.tv do tej pory (np. kablówki), czy będzie to dodatkowa wersja HD, dostępna na razie tylko dla Cyfry+?
 0  
Może to naiwne pytanie, ale czy Kuchnia.tv zostanie ZASTĄPIONA Kuchnią+ HD i będzie dostępna wszędzie tam gdzie kuchnia.tv do tej pory (np. kablówki), czy będzie to dodatkowa wersja HD, dostępna na razie tylko dla Cyfry+?
Napewno tak;-) narazie kużwa tylko jest nadawana na Kuchni+HD i wszystkich innych kanałach własnych Cyfry w HD autopromocja...a myślałem że to od razu....
 0  
Mi nie działa Kuchnia HD,ale też Canal + Film HD.Też tak macie???
 0  
Mi nie działa Kuchnia HD,ale też Canal + Film HD.Też tak macie???
a Masz dekoder HD i czy inne programy HD działają?
 0  
sznycel w jakości HD- dobre:) w "L" telewizji Nowej generacji tego nie mają ;)
 0