Łukasz Szewczyk01.11.2011 (12:47)5 komentarzy

Hyper+ wkrótce w HD. Program specjalny

11 listopada rusza emisja w wysokiej rozdzielczości Hyper+, emitowanego w paśmie teleTOON+ jedynego w Polsce bloku programowego poświęconego grom komputerowym i wideo, nowościom ze świata multimediów i anime.
W ramach specjalnego weekendu, 11 listopada Hyper+ HD zaprezentuje relację ze swoich 10. urodzin, które były prawdziwym świętem dla wszystkich miłośników gier komputerowych i nowych technologii. Dodatkowo na widzów czeka niespodzianka - w programie "On the Road" Hyper+ pokaże jak pasmo zmieniało się na przestrzeni lat, by dziś stać nowym Hyper+ HD.
13 listopada blok programowy zaprasza widzów na pokaz pełnometrażowego filmu anime "Bleach: Fade to Black"[/b]. Jego bohaterami są doskonale znani miłośnikom serii Bleach Ichigo i Rukia. W społeczeństwie dusz dochodzi do tajemniczych zdarzeń. Bohaterowie muszą je wyjaśnić, aby zapobiec grożącemu im niebezpieczeństwu.

[i]Przypomnijmy, że 11 listopada 2011 roku pasmo Hyper zmieni nazwę na Hyper+ i będzie dostępny w wersji SD oraz HD. Stacja dostępna jest na satelitarnej platformie Cyfra+ oraz wybranych sieciach telewizji kablowej.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Czemu Canal+ nie wydzieli bloku Hyper jako odrębnego kanału (na wzór francuskiego Game One) ? Mogliby przy okazji rozszerzyć tematykę o programy "ogólnokomputerowe" (a nie tylko skoncentrowane na grach)... czy poszerzyć ofertę anime (bo Animaxa to już się chyba nigdy nie doczekamy). Na rynku brakuje takiej stacji...
 1  
Do byłby bardzo dobry pomysł. Niestety w społeczeństwie ciągle panuje przekonanie, że to produkcje dla dzieci. Brakuje mi takiego programu prezentującego nowości ze świata gier, programów komputerowych.
 1  
Rzeznik - no to przecież w Hyperze masz programy o nowościach ze świata gier. Hyper Express i Fresh Air są poświęcone nowościom i nowinkom.
 0  
Bo to Polska właśnie jaśnie panie.... oglądają debilne bajki a anime z przesałniem nie uraczą się.
 0  
high score w tvbiznes zjada całego hyper ekspresa na sniadanie, ma duzo lepsze i bardziej profesjonalne teksty prowadzacego
 0