Łukasz Szewczyk02.11.2011 (10:51)35

Czwórka - Radio z Wizją zniknie z kablówek i platform satelitarnych

Nowy prezes publicznego radia po przeprowadzeniu audytu finansowego podjął jedną z pierwszych decyzji. Czwórka - radio z Wizją, czyli telewizyjny projekt Polskiego Radia, zniknie z kablówek i platform satelitarnych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 35)

idiotyzm
 6  
żeby żyło sie lepiej w POlsce barany
za chwilę skarbówka będzie scigać za abonament a tu proszę niet kanału czwórka na wizji w kablu bo nit....
 3  
no to będzie powód aby rozwiązać umowę z upc :)
 1  
Czwórka na wizji to świetne uzupełnienie czwórki i leci u mnie regularnie. Dziwi mnie decyzja o rezygnacji z projektu, który się rozwija i to całkiem dobrze. Jeszcze bardziej dziwi mnie radykalny sposób rezygnacji. Nie jestem specem w tej dziedzinie i nie znam szczegółów, ale wiem, że zazwyczaj zrywanie umów nie jest opłacalne.
 3  
prawidłowo, po co takie byle co ma być na Cyfrze+ może zamiast tego dadzą coś lepszego do oglądania
 2  
@zadowolony: umowę bez odszkodowania możesz rozwiązać jeżeli kanał nadal nadaje a operator go wyłączy- w drugą stronę to nie rabotajet
 0  
najpierw N, teraz czwórka. do czego ten świat zmierza? to jedyne radio nie puszczające komercji. jak widać wszystko co dobre kiedyś się kończy,..
 3  
Wiedziałem, że do tego dojdzie likwidują świetny kanał, a powstają gów.. kanały Polo, Disco i Rodin. Brawo podstawiony prezesie (media2.pl/media/82874-Radiowa-Czworka-zniknie-z-wizji.html), naprawdę dobra robota, teraz tylko wielomilionowa odprawa i wakacje do końca życia.(ironia)
Tak to się właśnie robi w naszym kraju, biznes po polsku.
 1  
najpierw N, teraz czwórka. do czego ten świat zmierza? to jedyne radio nie puszczające komercji. jak widać wszystko co dobre kiedyś się kończy,..
 5  
jacy idoici najpierw niech policza koszty rozpoczecia nadawania i koszty usuniecia kanalu a pozniej niech zobacza czy naprawde sie to opłaca po kilku miesiacach nadawania kanału...
 1  

Polecamy