Łukasz Szewczyk03.11.2011 (13:08)39 komentarzy

Cyfra+: Pakiet Start z 9 kanałami HD za 19 zł

Satelitarna platforma telewizyjna Cyfra+ rozpoczyna akcję promocyjna, w ramach której operator będzie promował najniższy pakiet Start w cenie 19 zł. Abonenci otrzymają także dostęp do 9 kanałów w jakości HD.
Od 11 listopada, w ramach najtańszego w ofercie Cyfry+ pakietu Start, zawierającego 46 stacji, znajdzie się aż 9 w formacie HD. Zalety atrakcyjnej cenowo propozycji Cyfry+ promuje Jedyny Taki, ikona marki z głosem Borysa Szyca, w nowej kampanii sprzedażowej platformy.
- W najnowszej odsłonie kampanii sprzedażowej, bohater marki Cyfra+, Jedyny Taki, przekonuje, że nawet najtańszy pakiet platformy to bogata, unikalna i komplementarna oferta programowa - mówi Marek Staniszewski, Dyrektor Pionu Marketingu spółki Canal+ Cyfrowy. - W cenie 19 zł miesięcznie abonenci otrzymują dostęp aż do 46 kanałów, wśród których znajdą się ekskluzywne stacje tematyczne Canal+ Cyfrowego w wysokiej rozdzielczości: filmowy kanał ale kino+ HD, dokumentalny Planete+ HD, dziecięce i młodzieżowe MiniMini+ HD i teleTOON+ HD /Hyper+ HD a także lifestylowe Kuchnia+ HD i Domo+ HD. Ofertę HD pakietu Start uzupełniają stacje TVN HD i TVN 7 HD - dodaje.

Kampania radiowa startująca 3 listopada wykorzystuje 3 wersje 30-sekundowych spotów z udziałem Borysa Szyca, które będą emitowane na antenie Radia ZET, Trójki i pakietu stacji RMF 3D. Kampanię wspomaga intensywna komunikacja w Internecie, m.in. na portalach Onet.pl i Wirtualna Polska oraz w serwisie społecznościowym Nasza Klasa. 7 listopada wystartuje prasowa odsłona kampanii obejmująca dzienniki ogólnopolskie, Tv Guide’y i prasę lifestylową.

Komentarze (1 - 10 z 39)

i to jest droga platforma??????????
 0  
Nie no te kanały mówią same za siebie .Nic tylko brać ten pakiet...........i płakać. Niby nie jest drogo ale co w tych kanałach oglądać?
 3  
umowa dlugotrwala i dekoder sd
 0  
ładnie ładnie musze przyznać że cena jest ok a zawartość tym bardziej
 4  
dekoder HD bez PVR za 99 super no błyszczy działa C+
 3  
dobrze że dają wogle dekoder HD bo polsat pewnie wciskał by SD
 0  
umowa 19 mies, w pakiecie kanały własne HD plus te z naziemnej i darmowe z satelity. Nie wiadomo tylko ile będzie cukru w cukrze, czyli HD w takim mini mini HD czy alekino HD. 20 % ???
 0  
DO: 0
MARLONIKS

Człowieku jaki dekoder SD, Bierzesz pakiet za 19 zł z 9 kanałami Hd i masz dekoder Hd z możliwością podpięcia Twardego dysku za 99 zł :) Fajna Oferta. Najpier przeczytaj, a potem się wypowiadaj
 0  
buhhehe.w n za 48 mam 30 albo i lepiej hd i deko 500 gb za zero złotych.porywająca oferta...
 0  
chyba ty musisz isc do szkoly powiedz gdzie jest napisane o dekoderze??
 1