Łukasz Szewczyk03.11.2011 (13:59)45 komentarzy

TVN7, TVN Turbo i TVN Style w HD na satelicie, później w kablu

Grupa TVN rozpoczyna nadawanie trzech nowych kanałów wysokiej rozdzielczości - TVN7 HD, TVN Style HD oraz TVN Turbo HD. Od samego początku kanały dostępne będą dla widzów drogą satelitarną. Jeszcze w tym miesiącu mogą trafić do sieci kablowych.
Do tej pory Grupa TVN w swoim portfolio posiadała dwa kanały nadawane w wysokiej rozdzielczości - TVN HD oraz TVN HD+1. W piątek - 4 listopada 2011 roku - Grupa TVN rozpocznie nadawanie trzech kolejnych stacji w jakości HD - TVN7 HD, TVN Style HD oraz TVN Turbo HD.
Nowe kanały, od samego początku ich nadawania, będą mogli oglądać abonenci platform satelitarnych. Abonenci telewizji "n" otrzymają dostęp do pełnej oferty, z kolei oferty Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu zostaną wzbogacone o kanał TVN7.

Dostęp do nowych kanałów HD Grupy TVN otrzymają także klienci sieci kablowych, jednak nie od pierwszego dnia nadawania. - Jeszcze w listopadzie nowe kanały HD powinny pojawić się także w ofertach niektórych operatorów kablowych - zdradza nam Karol Smoląg, rzecznik prasowy Grupy TVN.

TVN 7 HD to kanał rozrywkowy uzupełniający ofertę TVN-u poprzez emisje filmów fabularnych i seriali telewizyjnych. Stacja udostępnia bogaty wybór własnych produkcji, filmów i seriali. TVN Turbo HD to z kolei kanał skierowany do mężczyzn i poświęcony głównie motoryzacji. TVN Style HD to kanał tematyczny skupiający się na stylu życia, zdrowiu i urodzie kobiet.

Komentarze (1 - 10 z 45)

za darmo tego nie chce, nic nie warte kanaly, upscal sd i to nie zawsze 16:9, ogolnie kicha ale czego sie spodziewac po upadajacej platformie. Jeszcze kanal sportowy bez sportu i filmowy premium z filmami z lat 80 i w kolko powtorki starych filmow.
Cyfra + to jest to.
 7  
TVN HD+1 kiedy?
 0  
gdzie tu jest cokolwiek napisane o nce po za tym, ze te kanaly tam beda?

zawisc Cie czlowieku zzera od srodka... ot co.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 3.11.2011 (14:14:13)
 0  
ciekawe kiedy tvn style hd tvn turbo hd i tvn 7 hd bedzie w tv.cyfrowej upc polska .Ciekawy jestem!!!.
klient.tv.cyfrowej upc polska. 3.11.2011 (14:21:58)
 0  
Dobrze by było jakby TVN7 HD wrzucili do muxów naziemnych. Przecież marnuje się miejsce z nieistniejącą telewizją Puls2.
 3  
@zdzisław tyczka Ty się tak nie ciesz bo wkrótce kanały n-ki będą u ciebie na dekoderze z Cyfry i sam zobaczysz, że kanały HD wyglądają bardzo podobnie tym bardziej że większość tych co masz są nadawane z jednej częstotliwości dla wszystkich platform, to nie są już czasy kiedy każda platforma dublowała kanały na swoich transponderach. Jest coraz mniej miejsca na satelicie i muszą się dogadać by nie było dubli a kanałów HD przybywa coraz więcej (więcej niż w SD). Plus połączenia C+ i N jest taki, że będą mieli razem więcej tp. i możliwość zaoferowania lepszej jakości.
 0  
@zdzisław tyczka
Nie wiesz co piszesz. Jaka upadająca platforma? Dodają nowe kanały w jakośći HD. W grudniu kanały nPremium i premiery filmów z najlepszych wytwórni z monolith i foxem na czele!!! Do tego LM wraz z LE. Z tego co wiemy twoja cyfra straciła te prawa na rzecz "upadającej" platformy n. Więc otrząśnij się trochę:) I nie pisz glupot!!!! A TVN Turbo to najlepszy kanał motoryzacyjny w Polsce! A od jutra w HD:) Żal ci d...ko sćiska i tyle:)
 0  
za darmo tego nie chce, nic nie warte kanaly, upscal sd i to nie zawsze 16:9, ogolnie kicha ale czego sie spodziewac po upadajacej platformie. Jeszcze kanal sportowy bez sportu i filmowy premium z filmami z lat 80 i w kolko powtorki starych filmow.Cyfra + to jest to.
Nie jeden film z lat 80. jest lepszy od nowych.
 3  
thx za TVN 7 HD .
 0  
Już widzę tych "Przyjaciół" w TVN7 w HD:)
 0