Łukasz Szewczyk04.11.2011 (10:31)45 komentarzy

Koniec nFilm HD - cztery kanały nPremium HD

To już pewne. W połowie grudnia 2011 roku filmowe kanały nFilm HD zakończą nadawanie. W zamian telewizja "n" planuje uruchomić aż cztery nowe kanały nPremium HD, a nie jak wcześniej zapowiadano tylko dwa.
Miesiąc temu telewizja "n" ogłosiła uruchomienie nowych kanałów telewizyjnych nPremium. Wtedy nadawca nie chciał zdradzić czy nowe stacje zastąpią dotychczasowe kanały nFilm HD. Dodawał jedynie, że abonenci "n" będą mieli "dostęp do treści:" znanych z tych kanałów. Teraz jest już wszystko jasne.
Jak wynika z najnowszych materiałów promocyjnych telewizji "n", 15 grudnia 2011 roku nadawanie zakończą kanały nFilm HD oraz nFilm HD 2. Tego samego dnia w ofercie telewizji "n" pojawią się cztery nowe kanały HD - nPremium, nPremium 2, nPremium 3 oraz nPremium 4..

Przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami w ofercie nowych kanałów nPremium mają znaleźć się popularne hity filmowe i hollywoodzkie produkcje dzięki umowom z takimi z MGM, Monolith, 20th Century Fox, Paramount Pictures, Dreamworks czy CBS Films. W ofercie kanałów nie zabraknie także sportu - mecze Ligi Mistrzów i (od sezonu 2012/2013) Ligi Europejskiej.

Przypomnijmy, że nowe kanały nPremium od samego początku będą dostępne w ofercie satelitarnej telewizji "n". Kanały będą oferowane także operatorom sieci kablowych.

Z nowej ulotki wynika także, że w ofercie pozostaje także nSport HD, wśród wykazu kanałów zabrakło natomiast TVN HD+1.

Komentarze (1 - 10 z 45)

A co z nSport? Bo jak zostają to będzie 6 kanałów a co za tym idzie albo będą zapchane marnymi produkcjami albo ciągłe pasmo powtórkowe.. :/
 0  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
nPremium nazwa z dupy jak wszystko co zrobi N. Jak zobaczę loga z napisem nPremium 1,2,3 i 4 to ryknę ze śmiechu
 32  
iti kombimuje jak nabić jeszcze kilku jeleni w n- kę
 0  
Nie mogą zakodować całkiem LM i polskich drużyn w LE. Poco tworzyć kanał z n w nazwie jak N zaraz zostanie wchłonięta w takim razie nazwa platformy musi mieć nazwę n czyli co N+? Po fuzji z Cyfra+ z Wizja wszystko co miało nazwę Wizja zlikwidowali. Chyba ze C+ idzie do odstrzału bo nie rozumiem po co dzielić prawa na kilka kanałów lepiej rozszerzyć C+ i C+ Weekend zrobić C+ Extra
Treść edytowana 3 razy (ostatnio 4 listopada 2011 o 10:55:19 przez Golbi).
 0  
Golbuś ty chyba jakiś polszmatowiec skoro coś chcesz nazywać C+ Extra
 0  
A widzicie mam kombinacja prosta stworzyć 4xnPremium brać za to tyle co za C+ by za chwile połączyć nPremium z Canal+ w końcu całkowita fuzja pewnie potrwa z rok
 0  
nawet w dwóch kanałach nie mieli co nadawac a teraz 4 x powtórki LM i Queer as folk buhahahahahha
 1  
Czy firma Cyfrowy Polsat planuje dołączenie nowych kanałów w tym roku?
 0  
@Golbuś a po co npremium mieliby łączyć z opcją Canal+, chyba lepiej brać kasę za obie opcje osobno, poza tym takie coś ułatwi połączenie, nie będą musieli zmieniać za wiele tylko udostępnią obie opcje w obu platformach
 0  
Robią na siłe nowe premium o 2 wiecej zeby sprzedac się drożej hehehe wiadomo Cyfra płaci za stan faktyczny na dany dzień i liczbe abonentów, robią wycenę i targują się, tak jest wszędzie, oczywiście pod uwagę jest brane wszystko, liczba kanałów HD, zadłużenia, amortyzację i wyłudzenia sprzętu, windykacja i wiele wiele innych czynników, a N chce jak najwięcej wycisnąć na sprzedaży więc robią kolejne pseudo kanały, które po przejęciu przez Cyfrę i tak zostaną zastąpione marką Canal+, poniewaz nie ma miejsca na wiele kanałów PREMIUM, to jest wszystko robione pod sprzedaż, wirtualne liczby to jakis tam argument przy sprzedaży, a i tak Cyfra policzy dokładnie wszystko i będzie się targować, to normalne w każdej branży. N robi więcej kanałów HD, bo próbują przed Bożym Narodzeniem utrzymać się na pozycji lidera wsród kanałów HD, moim zdaniem nie uda im sie to bo w grudnio to Cyfra powinna mieć nawet bez fuzji najwięcej kanałów HD, ale ma też najdroższą ofertę i średni sprzęt. Myśle, że najwięcej na fuzji i świętach zyska niestety Cyfrowy Polsat, który ma tańszą ofertę i daje wirtualne 6 miesięcy gratis, to przekonało już prawie 3,5 mln abonentów, a przez fuzję N z Cyfrą może zyskać kolejną ilość niezadowolonych abonentów cyfry oraz dubli powstałych w wyniku fuzji, więc znów Polsat będzie wzmocniony.
 0