Łukasz Szewczyk04.11.2011 (10:31)45

Koniec nFilm HD - cztery kanały nPremium HD

To już pewne. W połowie grudnia 2011 roku filmowe kanały nFilm HD zakończą nadawanie. W zamian telewizja "n" planuje uruchomić aż cztery nowe kanały nPremium HD, a nie jak wcześniej zapowiadano tylko dwa.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 45)

Gdyby dwa nfilmy i nsport połączono w dwa kanały npremium, to byłoby aż nadto. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to na pewno chodzi o forsę. A Cyfra jakby nabrała wody w usta - zupełnie nie wypowiada się na temat nowych genialnych pomysłów platformy, którą podobno przejmuje.
 0  
niebogaty zgadzam się teraz przy 3 kanałach od N nie ma co ogaladac a teraz łacznie bedzie ich 5? nawet jak bede miec te wytwórnie to i tak godzin nie zapełnia, no chyba ze bedzie jak teraz powtorka na powtorce
 0  
Tak się zastanawiam i doszedłem do wniosku takiego.. zmiana z nFilm na nPremium jest logiczna bo nFilm jest kojarzone wyłącznie z kanałem filmowym a nPremium może być mieszany. Co do tego że w nazwie jest N to przecież po fuzji C+ może wyciąć literkę N i będzie Premium HD.

Po trzecie przecież tak do końca nie wiemy na jakich zasadach będzie połączenie dwóch platform.

A na marginesie do tych to tak wypisują o upadku N-ki lepiej niech sobie poczytają dla czego w ogóle dochodzi do sprzedania całej firmy a potem niech się zabierają za pisanie czegokolwiek..
 2  
Co do ilości kanałów mógłbym jeszcze zrozumieć gdyby wyłączyli nSport bo jak każdy posiadacz N-ki wie jak jest liga mistrzów to mecze lecą na 4 kanałach jednocześnie do tego teraz dojdą rozgrywki LE i mamy cały tydzień po co najmniej 1 meczu dziennie (w fazie grupowej) jak dodamy do tego że od nowego roku wejdą w życie umowy na filmy to przy poważaniu materiału te 4 kanały jakoś się wypełnią ale dalej nie rozumie sensu posiadania kanału nSport... chyba że nie wiemy czegoś i N-ka rozmawia na temat jakiś rozgrywek sportowych na wyłączność choćby w bierki..

Co do powtórek to nawet na HBO jest już tego pełno a i C+ magluje ciągle te same produkcje.. więc tu za to do N to bym się nie czepiał..
 2  
Po co im 4 kanały jeden w zupełności wystarczy no moze dwa to max !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 0  
4 kanały jak na 2 juz nie maja co puszczać i lkeca same powtórki i starocie z lat 70 w kółko po 200 razy . Co za matoły w tej n-ce są
 0  
Mam pytanie. Przez do połowy przyszłego roku mam umowę na opcję FULL za 99 zł przez cały okres trwania umowy. Co stanie się po wyłączeniu nFilmów? dostanę zamiast nich nPremium?
 0  
eee po co zmieniają nazwy na gorsze ? :>
 0  
@Golbuś

Do Twojego małego móżdżku chyba jeszcze nie dotarło,że po tej pseudo fuzji ''N'' NIE zniknie z rynku!
 0  
@Golbuś

Do Twojego małego móżdżku chyba jeszcze nie dotarło,że po tej pseudo fuzji ''N'' NIE zniknie z rynku!
Tak tak Francuzi i amerykanie (UPC) będą większościowym udziałowcem i N zostanie na rynku :D ITI dostanie max 30% udziałów nowej spółki
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 4 listopada 2011 o 14:50:16 przez Golbi).
 0  

Polecamy