Łukasz Szewczyk10.11.2011 (16:23)33 komentarze

Cyfra+: Nowy pakiet HD oraz kanały - Nickleodeon HD i Viacom Blink!

Satelitarna platforma telewizyjna Cyfra+ wprowadzi do swojej oferty nowy pakiet kanałów w jakości HD. Dodatkowo 11 listopada oferta zostanie powiększona o nowe kanały Nickleodeon HD i Viacom Blink!
W ramach świątecznej oferty Cyfra+ wprowadza nie tylko promocję z telewizorem 3D za 1 zł. W ofercie pojawi się także nowy pakiet HD Optimum Promo w cenie 8 zł miesięcznie. Na pakiet złoży się dziewięć kanałów w jakości HD: National Geographic HD, National Geographic Wild HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MTV Live HD, Fox Life HD, TVP HD, BBC HD oraz docelowo Nickleodeon HD.
Nowy kanał wysokiej rozdzielczości Nickleodeon HD pojawi się w dekoderach na pozycji numer 146 nie tylko w ramach pakietu HD Optimum Promo, ale także w pakiecie HD Optimum. Kanał skierowany do fanów animacji oraz seriali młodzieżowych. Ofertę programową stacji tworzą propozycje ze światowej oferty Nickelodeona w wysokiej rozdzielczości. W najbliższych tygodniach na antenie pojawią takie programy, jak "Super ninja", "Power Rangers", czy "iCarly". Z kolei na początku przyszłego roku, stacja zaprezentuje nowe odcinki hitów "Brygada", "Victoria znaczy zwycięstwo" oraz - po raz pierwszy w telewizji - serial animowany "Kung Fu Panda".

Dodatkowo do oferty dołączy kanał Viacom Blink!, który w dekoderach dostępny będzie na pozycji numer 66 od pakietu Kompakt. Stacja oferuje widzom programy rozrywkowe, wybrane spośród najciekawszych formatów telewizyjnych ze światowej oferty firmy Endemol. W najbliższych tygodniach widzowie będą mogli obejrzeć tu premierowe odcinki komediowego serialu nagrodzonego Emmy "Rozpalić Cleveland" i trzymającej w napięciu serii "Ekipa ratunkowa" oraz propozycje z gatunku reality - znany format modowy "Wyścig do wybiegu" i show kulinarne "Moja kuchnia górą".

Komentarze (1 - 10 z 33)

ciekawe czy będą też jakieś świąteczne promocje na obecne pakiety
 0  
a co kurcze z FOX HD!?
 0  
nawet jak dadzą za 5 zeta to ciągle jednak są opłaty dodatkowe za HD, czego w nce nie ma,myślę że jak połąćzą się z nką to te opłaty znikną ale chcą jeszcze naciągnąć ludzi na kolejne 26 miesięcy co by jeszcze trochę zarobić na tym
 3  
Cyfra tradycyjnie kanały HD za dodatkową opłatą. Oni są niereformowalni...
 0  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Wszyscy Francuzi to złodzieje czy TP czy C+. Dlatego pisałem że nowa platforma na bazie N i ich pakietów Canal+ jedynie powinien przejąc prawda do wytwórni i sportowe N
 43  
na jakim kanale jest Nickleodeon HD i Viacom Blink na Cyfrze +
 3  
Ja tam czekam na zniesienie haraczy za dekoder! Cyferko PPV to dzis standard i nie mowcie mi ze moge kupic sobie jakis dekoder na wlasnosć wystarczy chyba, ze bule za abo. 99zl
 0  
Mam nadzieje,że jutro będzie też wersja SD w pakiecie Optimum,chyba ,że cyfra+ nie dołączy tej wersji po to by zarobić dodatkowo na opcji HD wszystko jest możliwe. Teraz pozostaje czekać na : FOX,D.historia ,Discovery showcase HD,Polsat HD. Czyli zamiast Da vinci learning będzie Nickelodeon HD.
 0  
NICK hd tylko w HD , wersji sd NIE BEDZIE
 0  
Ogłaszam wszem i wobec...Śmierć biologiczna CNa coraz bliżej...CZEMU CYFRO+,CZEMU,JAK ZYĆ.....?
 0