Łukasz Szewczyk18.11.2011 (16:49)10 komentarzy

Zmiany w kierownictwie TVP1 i "Wiadomości"

Iwona Schymalla przestała kierować telewizyjną Jedynką. Nowy dyrektor anteny zostanie powołany do końca 2011 roku. Wraz ze zmianami dymisję złożyła Małgorzata Wyszyńska, dotychczasowa szefowa "Wiadomości" TVP1.
Iwona Schymalla nie jest już szefową telewizyjnej Jedynki. Juliusz Braun, prezes zarządu TVP, powierzył pełnienie obowiązków dyrektora TVP1 Andrzejowi Godlewskiemu, dotychczasowemu zastępcy szefa Jedynki ds. audycji publicystycznych i społecznych. Jednocześnie Telewizja Polska rozpoczyna formalną procedurę naboru na stanowisko dyrektora Jedynki.
Jednocześnie 18 listopada rezygnację z funkcji kierownika zespołu "Wiadomości" złożyła na ręce prezesa TVP Małgorzata Wyszyńska. Rezygnacja została przyjęta. Od 19 listopada 2011 roku pełniącym obowiązki szefa "Wiadomości" będzie Karol Małcużyński, który łączył będzie tę funkcję z kierowaniem redakcją zagraniczną Agencji Produkcji Audycji Informacyjnych TVP. Wyszyńska pozostanie jednak prezenterką "Wiadomości"

Komentarze (1 - 10 z 10)

Szymala do kosciola a Wyszynska do Poznania.
 0  
Pewno powołają jaiegoś geja, transwestytę albo jakiegoś fikusa!:(
 1  
Skoro Pani Wyszyńska odchodzi to i ja odchodzę od oglądania Wiadomości. Szkoda, bo była najlepszym prezenterem wiadomości.
 0  
Wg konkurencyjnego serwisu informacji o mediach p. Wyszyńska pozostanie prezenterką głównych wydań "Wiadomości".
 0  
niech TVP Zrobi kanal TVP RELIGIA. I da szymalii robote bd w niebowzieta
 0  
Ciekawe czy Schymalla to jeszcze dziewica...
 0  
@skywalker; ciekawe czy ty jesteś jeszcze cnotliwy, bo jeśli tak to masz szanse na zatrudnienie w tvP religion.
 0  
zapytajcie jej lekarza czy jest
 0  
do telewizji polskiej trzeba już tylko takiego że by wywalił te gnioty jak klan i plebania oraz modę na sukces i wtedy zacznie wprowadzać nowości. Czas na nowości a nie starocie które powinny do lamusa ....?
 0  
dajcie w końcu młodym prowadzić a nie drapią koty ciągle ci sami
 1