Łukasz Szewczyk23.11.2011 (16:31)25 komentarzy

History HD dołączy do Cyfrowego Polsatu

Satelitarna platforma telewizyjna Cyfrowy Polsat w najbliższym czasie powiększy swoją ofertę o trzy nowe, dokumentalne kanały telewizyjne - History, History HD oraz Polsat Crime & Investigation Network.
Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna w Polsce rozbudowuje listę kanałów o stacje z portfolio jednej z większych firm medialnych A+E Networks UK. - Cyfrowy Polsat jest wiodącą platformą na rynku, a rozpoczętą współpracę postrzegamy jako kamień milowy w rozwoju naszych kanałów w tym regionie. Oczekujemy dalszego rozwoju naszego portfolio w całej Europie w 2012 roku - dodał Dean Possenniskie, Managing Director Europe w A+E Networks.
Jako część szerszej współpracy między firmami, porozumienie przewiduje wprowadzenie do oferty kanałów History i Polsat Crime & Investigation Network już od 24 listopada 2011 roku. Wprowadzenie kanału History HD do oferty operatora planowane jest na początek 2012 roku.

Polsat Crime & Investigation Network wzbogaci ofertę pakietów Mini HD i Familijny HD na pozycjach 26 (na start) i 74, docierając do wszystkich 3,5 milionów abonentów platformy. Stację History będą mogli oglądać wszyscy abonenci Pakietu Familijnego HD (2,7 miliona) na pozycji 94.

O nowym kanale History i Polsat Crime & Investigation Network szerzej informujemy tutaj Z kolei History to wiodący globalny nadawca programów o tematyce historycznej. Stacja rzuca świeże spojrzenie na naszą przeszłość, dzięki czemu historia zyskuje na znaczeniu i staje się bardziej zajmująca.

Komentarze (1 - 10 z 25)

Brawo POLSAT :)
 2  
Miejmy nadzieję, że dzięki tej współpracy na antenie Crime&Investigation pojawią się polskie produkcje (tak jak np. na Discovery Historia). Świat nie kończy się tylko na USA i amerykańskiej policji.
 1  
buczo zapewne do telewizji N też zostanie dołączony History HD więc co cieszysz dupę
 1  
piwo tak naprawdę to nawet nie mam polsatu, a ciesze dupe (jak ty to mówiesz) właśnie dlatego że prawdopodobniwe wjedzie do innych platform:)
 1  
podobno maja za to wywalić z oferty kanały Discovery.... bo te kanały nie są zapisane w nowych umowach i na ulotkach.
 1  
my enkowcy poczekamy sobie na history hd. Fajny kanal ogladalem na c+ wiec mam jakis zarys tematu ice road trucker genialne zadne z was nie ma pojecia kiedy bd w N a juz skaczecie z radochy do 15 grud. Na ence nie bd nic bo kanaly sa dodawane co 2 3 miesiace wiec moze w marcu
 1  
N-ki już nie ma zniknie.... bo C+ kupiło nie wierze że będą trzymać 2 oferty!!!
 0  
maja wymienic sie kanalami i zmienic nazwy w niektorych i tyle. O czym wy bd kochany narodzie dyskutowac jak bd po fuzji.mam swoj typ o czym
 0  
N-ka jest, trzyma się dobrze i nie zniknie tak szybko. Na razie C+ nie ma nawet wymaganej od UKE zgody na fuzję, do tego dochodzi cała masa innych formalności, więc N-ka jeszcze dość długo pożyje.
 0  
a history sd ma taka sama ramowke co wersja hd?
 0