Łukasz Szewczyk27.11.2011 (21:59)16 komentarzy

Kacper Kuszewski wygrał "Taniec z gwiazdami"

W niedzielę (27 listopada 2011 roku) zakończyła się trzynasta już edycja popularnego programu tanecznego telewizji TVN - "Taniec z gwiazdami", w której producenci zdecydowali wprowadzić wiele zmian. Głosami widzów kryształową kulę zdobył aktor Kacper Kuszewski.
Taniec z Gwiazdami
Zakończyła się trzynasta edycja programu "Taniec z gwiazdami" Edycja ta zaskoczyła widzów nie tylko nowymi gwiazdami biorącymi udział w programie, ale także zmianami wśród prowadzących (Katarzynę Skrzynecką zastąpiła Natasza Urbańska) oraz w jury programu (Zbigniewa Wodeckiego zastąpił Janusz Józefowicz, Beatę Tyszkiewcz zastąpiła Jolanta Fraszyńska). Zmiany były gorąco komentowane przez widzów, ale nie tylko. Podczas programu Piotr Gąsowski w żartach wielokrotnie odnosił się do ostatnich zmian w programie.
Do finału dotarły dwie pary Bilguun Ariunbataar i Janja Lesar oraz Kacper Kuszewski i Anna Głogowska. W finałowym odcinku decyzja o tym kto wygra program była w rękach widzów, tym razem głosy jurorów nie miały żadnego znaczenia. Widzowie w telefonicznym głosowaniu zdecydowali, że program wygrała para: Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

Przypomnijmy, że poprzednie edycje programu "Taniec z gwiazdami: wygrały pary: Monika Pyrek i Robert Rowiński (XII edycja), Julia Kamińska i Rafał Maserak (XI edycja), Anna Mucha i Rafał Maserak (X edycja) Dorota Gardias-Skóra i Andrej Mosejcuk (IX edycja), Agata Kulesza i Stefano Terrazzino (VIII edycja), Magdalena Walach i Cezary Olszewski (VII edycja), Anna Guzik i Łukasz Czarnecki (VI edycja), Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak (V edycja), Kinga Rusin i Stefano Terrazzino (IV edycja), Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska (III edycja), Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (II edycja), Olivier Janiak i Kamila Kajak (I edycja).

Komentarze (1 - 10 z 16)

ktoś to ogląda jeszcze?
 0  
Marek, Hania ci nie wybaczy, że po jej odejściu tak szybko tańczysz buhhha
 3  
Hanka już jest w TVNie (serial Prawo Agaty) teraz pewnie chcą Marka do siebie przygarnąć, więc pewnie wygrana ustawiona xD
 0  
ten taniec z "gwiazdami" mogę skomentować zdaniem: Kto to jest Kacper Kuszewski?
 0  
Jak zwykle wygrywa popularność
( M Jak Miłość - 7mln, HDw3D - 1,7mln) Kogo chcemy oszukać
Bil dla mnie wygrałeś ;p
 0  
Śmierć Hanki pomogła. :)
 0  
głosowały na niego stare babki, które chciały go pocieszyć po śmierci hanki
 1  
no tak hanka rozbila samochod to mu dali drugi a otarcie lez.
 1  
A kto to jest ten cały Bilguun Ariunbataar
 1  
ja niemoge chciałem biluuna
 2