Łukasz Szewczyk30.11.2011 (10:57)83 komentarze

Platforma "n": 4 nowe kanały HD i VOD typu premium

Platforma "n" uruchomi cztery nowe kanały filmowe nPremium nadawane w HD, które dostępne będą także dla sieci kablowych. W ramówce pojawią się m.in. dostępne na wyłączności filmy wytwórni 20th Century Fox i Monolith Films, pozycje 3D, dokumenty, sport oraz usługi VOD. Co w ofercie?
Christian Anting, wiceprezes i dyrektor operacyjny ITI Neovision w dniu dzisiejszym oficjalnie zapowiedział uruchomienie czterech nowych kanałów filmowych klasy premium nadawanych w jakości HD. Kanały nPremium, nPremium2, nPremium3 oraz nPremium 4 rozpoczną nadawanie 15 grudnia 2011 roki i zastąpią na rynku nFilm HD. Kanały dostępne będą w ofercie satelitarnej platformy "n" oraz sieciach kablowych, które podpiszą z nadawcą odpowiednie umowy.
Kanały nPremium
Kanały nPremium
Co w ofercie? Dokładnie o grudniowej ramówce stacji nPremium jako pierwsi informowaliśmy tutaj. Z kolei w wydanym dzisiaj oficjalnym w komunikacie nadawcy czytamy, że od początku stycznia 2012 roku platforma "n" ma zagwarantowane wyłączne umowy z wytwórniami 20th Century Fox i Monolith Films. Wśród filmów z oferty 20th Century Fox w najbliższym czasie będzie można zobaczyć takie pozycja jak: "Czarny łabędź", "Opowieści z Narnii: Podróż wędrowca do świtu", "Dziennik cwaniaczka", "Ramona i Beezus", "Gentlemen Broncos", "Podróże Guliwera".

Na kanałach będzie też można zobaczyć wybrane pozycje z katalogu Monolith Films. Wśród nich między innymi: "Wojna żeńsko-męska", "Immortals 3D", "Bogowie i herosi 3D", "Conan 3D", "Trzej muszkieterowie 3D", "Polowanie na czarownice", "Safari", "Gun", "Sanctum", "Zbaw mnie od złego", "Mechanik", "Prawnik z lincolna", "Rezydent", "Fighter", "Niewidziany znak" oraz dwie ostanie części sagi "Zmierzch".

Oferta nPremium obejmie również pozycje w 3D oraz dokumenty z oferty National Geographic. Dodatkowo abonenci zyskają dostęp do dedykowanej kolekcji VOD, obejmującej asortyment filmów z Monolith Films, a także MGM, DreamWorks i Paramount Pictures. Kolekcja VOD umożliwia dostęp do oferty platformy n w formacie 3D.

- Nowe kanały HD klasy premium na platformie n przeniosą Abonentów na wyższy poziom rozrywki - powiedział Christian Anting. - Dzięki niezrównanej ofercie klasy premium obejmującej najpopularniejsze hity filmowe, najnowsze hollywoodzkie produkcje oraz najlepsze wydarzenia sportowe, w tym mecze Ligi Mistrzów i (od sezonu 2012/2013 - red.) [/i]Ligi Europejskiej nasi Abonenci będą w pełni panować nad tym, co chcą oglądać w domu[/i] - dodaje.

Komentarze (1 - 10 z 83)

A gzie NEXT 3D Lejdis.Men,Music...........
 2  
no wreszcie, to jest wiadomość wagi cieżkiej!! brawo dla calej n-ekipy. wszyscy w Mińsku czekamy, żeby sobie poskakać pomiędzy czterema nowymi kanałami klasy P R E M I U M... premium to my, z wyższego poziomu Abonenta!!!

ważne że jest dużo pozycji z okładaniem się po facjatach [PODRÓŻE GULIWERA, WOJNA ŻEŃSKO-MĘSKA, IMMORTALS 3D, BOGOWIE I HEROSI 3D, CONAN 3D, TRZEJ MUSZKIETEROWIE 3D, FIGHTER] bo to znaczy, ze nie toniemy i idziemy na wojne z C+ !!!
 3  
To ma być premium?! Takie samo jak to ich pseudoHD! Ludzie co za badziew! Niech ta platforma przestanie istnieć i się kompromitować!
 0  
mam nadzieje ze filmy emitowane w 3d beda rowniez dostepne w 2d. bo przeciez nie wszyscy posiadaja 3dtv
 0  
@mike
Zważywszy na to ze za chwile większościowym właścicielem będzie właściciel C+ to rzeczywiście idą na wojnę. Filmy nie powalają a co do Zmierzch uważam ze powinien puścić ten kto zaczął czyli C+ i Npremium oczywiście tez wszystkie części
 0  
Zaraz golbuś i spólka którym żal już dupe sciska będą pisać brednie że te kanały to badziew i że canal plus jest dużo lepszy:)
W końcu doczekaliśmy się prawdziwych kanałów premium! Jak na początek wybrane pozycje filmowe są dobre a nawet bardzo dobre!!! Swietny ruch nki że podkupiła prawa filmowe canal plus i teraz ona ma w swojej ofercie na wyłączność prawa do Monolith i Foxa. Już się nie mogę doczekać wpisów rozgoryczonych dzieciaków z innych platform:)
Ogólnie to n podąża w dobrym kierunku!
 0  
już się zaczyna:)
 1  
mam nadzieje ze filmy emitowane w 3d beda rowniez dostepne w 2d. bo przeciez nie wszyscy posiadaja 3dtv
Pamiętaj że Dekodery z softem CARBO mają możliwość zmiany z 3d na 2d i w druga stronę Więc jak nie będziesz miał TV 3d to wystarczy że w menu sobie zmienisz
Takie coś tylko w N C+ ani cp tego nie mają :)
 1  
Canal plus doczekał się poważnego konkurenta.
 0  
Nie musisz mieć nadawania w 2D bo dekoder N można ustawić na 2D i wszystko co jest w 3d będziesz miał w 2 D :]
 0