Łukasz Szewczyk05.12.2011 (23:42)1 komentarz

Kupuje.to - reaktywacja aukcji na Facebooku

Oficjalnie rusza kupuje.to - zaawansowana platforma f-commerce. Jest to darmowa platforma aukcyjna, działająca w obrębie Facebooka.
Platforma Kupuje.to ostała ona zaprojektowana z myślą o zapewnieniu kupującym oraz sprzedającym unikalnych funkcjonalności, między innymi: brak opłat i prowizji za wystawianie i sprzedawanie przedmiotów; możliwość ustawienia czasu zakończenia aukcji; głęboka integracja z Facebookiem (wykorzystanie like'ów i share'ów do wsparcia kupna i sprzedaży); wystawienie aukcji w 60 sekund; zaawansowany system powiadomień w aplikacji; wygodną i automatyczną lokalizację produktów (integracja z Google Maps); wyszukiwanie głosowe (dla Chrome)

Projekt kupuje.to powstał w spółce D&L Technology z Zabierzowa (miejscowość pod Krakowem). Zespołem kieruje Łukasz Korycki. Celem D&L Technology jest popularyzacja e- i f-commerce w Polsce - są to obszary zainteresowania spółki, jak i każdego z pracowników. Pierwszy z projektów spółki - sklepy internetowe Tradoro - realizuje ideę e-commerce, pozwalając m.in. założyć sklep internetowy, zintegrować go z innymi platformami sprzedażowymi oraz dostosować jego wygląd do osobistych preferencji bez posiadania umiejętności programistycznych. Tutaj pojawia się miejsce dla kupuje.to, które ma za zadanie stworzyć f-commerce z prawdziwego zdarzenia w naszym kraju, jednocześnie integrując się z dotychczasową bazą sklepów opartych na platformie Tradoro.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Dag nabbit good stuff you whpipresnpapers!
 0