Łukasz Szewczyk09.12.2011 (8:14)6 komentarzy

"X-Factor" bez Sablewskiej. Zastąpi ją Maria Peszek?

Zmiany w drugiej edycji muzycznego show telewizji TVN "X-Factor". W składzie jury widzowie nie zobaczą już Mai Sablewskiej. Jej miejsce ma zająć wokalistka. Uczestników oceniać nadal będą Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil.
X-Factor
W drugiej edycji muzycznego programu "X Factora" nie zobaczymy Mai Sablewskiej - informuje Fakt. Telewizja TVN zdecydowała się nie przedłużać z menadżerką kontraktu. Stacja na razie nie zdradza informacji, kto zastąpi miejsce po Sablewskiej w składzie jury. Na pewno będzie to kobieta, prawdopodobnie wokalistka. Wśród kandydatek wymienia się m.in. Marię Peszek oraz Basię Trzetrzelewską, która wystąpiła w finałowym odcinku "X-Factor" oraz użyczyła miejsca na swojej nowej płycie jednej z finalistek programu.

Obecnie trwają castingi do drugiej edycji programu "X-Factor", którą poprowadzi Jarosław Kuźniar. W składzie jury znajdą się także Kuba Wojewódzki oraz Czesław Mozil. Nie potwierdziły się także informacje mówiące o planach rozszerzenia składu jury.
Fakt

Komentarze (1 - 6 z 6)

Z Peszek to byłby Dream Team.
 0  
Zamiast Sablewskiej powinni byli wymienić bełkoczącego Mozila. Z Peszek też mogliby sobie dać spokój. Dość już jest dzieci znanych rodziców.
 0  
czekam na reality show z bezdomnymi albo narkomanami w roli glownej. ale pewnie tego tvn nie pokaze bo na "zachodzie" jeszcze takiego formatu nie wymyslili...
 0  
Szkoda, niezła z niej dupcia, w sam raz dla onanistów
 0  
gorzej wymyślić nie mogli
 0  
Grupa TVN prezentuje się coraz gorzej - ten program realizowany przez TVN jest do niczego, na dodatek program będzie prowadzony znowu przez zupełnie nienadającego się Jarosława Kuźniar (...) TVN jest coraz gorszy w wielu aspektach - przykładowo od dawna nie potrafią stworzyć dobrego serialu, wszelkie ostatnie seriale są do niczego, to samo można powiedzieć na temat programów rozrywkowych - niejako coraz, coraz gorzej :-(
 0