Łukasz Szewczyk09.12.2011 (23:00)1 komentarz

"Twoje miasto w 3D" - rusza druga edycja konkursu Google

Google ogłosiło drugą edycję konkursu "Twoje miasto w 3D". Konkurs polega na modelowaniu geograficznym, czyli tworzeniu modeli budynków swojego miasta, które można oglądać w Google Earth. Daje on możliwość wyróżnienia miasta poprzez umieszczenie go na mapie 3D.
W konkursie Google "Twoje miasto w 3D" może wziąć udział każdy, z dowolnego zakątka świata. Do konkursu można przystąpić samodzielnie lub stworzyć zespół. Zadaniem jest wymodelowanie budynków (przy użyciu programu SketchUp lub Kreatora budynków) i przesłanie ich do końca lutego 2012 roku.

Można wymodelować dowolną liczbę obiektów, a ich wybór zależy wyłącznie od uczestników konkursu. Ważne jest, aby reprezentowały miasto, jego charakter i historię. Zwycięskie miasto odwiedzi zespół SketchUp, a lokalne władze oświatowe otrzymają nagrodę w wysokości 25 000 USD. Więcej szczegółów na stronie konkursu.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Mux 3 w katowicach chyba działa pod anteną tylko. A na mcapah emitela tak pieknie to wygladało. Jakoś czesi emintuja wszystkie swoje MUXy, telewizja prywatna (MUX2) też działa tylko publiczna to jakas ściema jest bo na skląsku nigdzie nie dociera. W gliwicach i oklicach w kierynku TarnowskichGf3r 2 MUXy czaeskie są (kierunek anteny na Ostrawę) i MUX2 z kierunku Kosztowy, a tego rzekomego MUX3 to i ze wzmacniaczem nie da si wyłapac.Pewnie chodzi o kase: raz Emitel bierze za uruchomienie a drugi raz za wymiane nadajnikf3w na większe i oczywiscie znowu uruchomienie, dostosowanie, przerabianie, kolejne testy itd.Mapa i terminy wprowadzenia na stronie Emitela zostają więc fikcją. trzeba czekać na 2014-2015 rok.Pozdrawiam rf3wnie zawiedzionych. Możecie szukać nadajnikf3w w czechachi kierować tam swoje anteny, tam to przynajkmniej działa.
 0