Łukasz Szewczyk12.12.2011 (16:49)2 komentarze

"Zagubiona tożsamość" - styczeń 2012 w AXN

Nowy rok kanał telewizyjny AXN rozpocznie filmowymi premierami. W styczniu 2012 roku w ramówce stacji także premiery nowych seriali, wśród nich m.in. "Zagubiona tożsamość".
W pierwszym dniu 2012 roku kanał AXN Polska przygotował dla swoich widzów trzy filmowe nowości. Wśród premier pojawią się: "Gwiezdne Wrota: Arka Prawdy" (godz. 9.00), "Gwiezdne wrota: Continuum" (godz. 11.00), "Treasure Guards: Strażnicy skarbu" (godz. 21.25).
Od 3 tycznia 2012 roku kanał rozpocznie emisję serialu fantasy "Zagubiona tożsamość". Serial opowiada o pięknej i charyzmatycznej Bo, istocie o nadnaturalnych zdolnościach¬, demonie w ciele kobiety, który żywi się energią ludzką - czasem z tragicznym skutkiem. Odmawia ona podporządkowania się zasadom panującym w klanie i obowiązkom wynikającym z bycia jego członkiem. Na skutek tej decyzji Bo staje się zdrajczynią w oczach pozostałych i podejmuje się obrony uciśnionych. Jednocześnie poszukuje prawdy o swoim tajemniczym pochodzeniu.

Z kolei od 6 stycznia premiera trzeciego sezonu "Kancelarii adwokackiej". Serial opowiada dzieje grupki przyjaciół - adwokatów. Oprócz widowiskowych scen na sali sądowej pokazane jest również ciężkie życie prywatne prawników.

Natomiast od 19 stycznia trzeci sezon serialu "Jordan". Bohaterką serialu jest dr Jordan Cavanaugh, lekarz sądowy i patolog, która po stracie posady w Los Angeles powraca do rodzinnego Bostonu i zatrudnia się w prosektorium stanu Massachusetts. Praca ta szybko staje się jej pasją. Niestandardowe metody działania pani doktor pomagają jej w wyjaśnianiu kolejnych zagadek.

W styczniu 2012 roku kontynuowana będzie także emisja serii: "Agenci NCIS IV", "American Idol IX", "Internat VI", "Jordan II", "Kancelaria adwokacka II", "Zaginiony świat".

Komentarze (1 - 2 z 2)

W jakości VHS, nie dziękuje.
 0  
O której godzinie Zagubiona tożsamość?
 0