Łukasz Szewczyk16.12.2011 (9:33)2 komentarze

Premiera serialu "The Glades" w Internecie

W piątek - 16 grudnia 2011 roku - na antenie kanału Fox swoją premierę będzie miał serial "The Glades". Stacja przygotowała niespodziankę dla internetów - pilotowy odcinek serialu od teraz można oglądać w sieci.
"The Glades" to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Palm Glade na Florydzie. W serialu Passmore gra Jima Longwortha, atrakcyjnego, błyskotliwego detektywa wydziału zabójstw z Chicago, który słynie z trudnego charakteru. Po niesłusznym oskarżeniu o romans z żoną byłego szefa, zostaje skazany na wygnanie. Longworth przeprowadza się do małego miasteczka na pustkowiu, Palm Glade na Florydzie, gdzie zawsze świeci słońce i wszyscy grają w golfa, a przestępczość wydaje się być minimalna. Jednak życie w tym sennym miasteczku nie jest tak piękne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Longworth pragnął zmiany swojego starego życia, i to z pewnością udało mu się osiągnąć. Po dołączeniu do lokalnego wydziału policji wraz z wciąż napływającymi sprawami o morderstwo odkrywa, że to miasteczko położone poza bagnami Everglades nie jest tak idylliczne, jakby się wydawało. Ciało znalezione w bagnach, trup w samolocie na terenie rezerwatu przyrody albo martwy mężczyzna na konkursie bikini - to tylko kilka spraw, które czekają na detektywa. Za każdym razem Longworth niechętnie przerywa grę w golfa i rozpoczyna śledztwo jako najlepszy detektyw, który kiedykolwiek posiadał odznakę.

W pierwszym odcinku - który można oglądać w Internecie (do 22 grudnia) - zwykłe życie szybko zostaje zakłócone, kiedy bezgłowe ciało kobiety zostaje odnalezione w zatoczce. Poszukiwanie zabójcy skutecznie odciąga Longwortha od pola golfowego. Sprawę komplikują jego relacje z Callie, gorącą i rozsądną pielęgniarką, która go zauroczyła.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Nic specjalnego te "The Galdes". Widziałem 5 odcinków. Z początku wydaje się fajne, ale po paru odcinkach robi się nudno.
 0  
Ja na FOX nic nie oglądam on co chwilę przerywają na reklame to nie jest kanał premium.
 0