Łukasz Szewczyk23.12.2011 (14:55)29 komentarzy

nPremium z programami 3D

Pakiet kanałów nPremium, dostępny w ofercie platformy "n", ofercie "n" na kartę oraz w wybranych sieciach kablowych, przygotował kilka niespodzianek dla sympatyków trójwymiarowej technologii.
Filmy dokumentalne i przyrodnicze, filmy oraz kilka niespodzianek, a wszystko to w formacie 3D - platforma "n" kontynuuje udoskonalanie swojego menu pozycji programowych. Dla abonentów, którzy w najbliższym czasie chcieliby przeskoczyć do trzeciego wymiaru rozrywki, platforma "n" na przygotowała zestaw filmów dokumentalnych w 3D: "Oko Ziemi""Rozbiórka na wielką skalę", "Surykatki", "Chiny bez tajemnic", "Quebec Winter Carnival".
Nadawca przygotował również specjalną propozycję dla fanów dobrej muzyki - "The Prince`s Trust Rock Gala" - coroczny koncert charytatywny, organizowany pod patronatem angielskiej rodziny królewskiej. Gwiazdami tegorocznej edycji są m.in.: Alison Moyet, Joss Stone, Boy George, czy syn legendarnego Beatlesa - Julian Lennon.

Ofertę programową 3D dopełniają filmy od Monolith Films: "Safari 3D", "Conan barbarzyńca 3D", "Trzej muszkieterowie 3D" oraz "Strach 3D". - W ramach umowy jaką podpisaliśmy z platformą n, w przyszłym roku będziemy mogli dostarczyć również filmy w technologii 3D.Cieszę się, że dzięki platformie "n", ta technologia jest rozwijana. Wiemy już również, że w najbliższych latach platforma n będzie pokazywać kilkanaście tytułów z naszej biblioteki praw w 3D co roku - powiedział Mariusz Łukomski Prezes i CEO Monolith Films.

Ponadto platforma "n" szykuje dla swoich abonentów również niespodzianki filmowe w technologii 3D, spośród tytułów pochodzących z wytwórni 20th Century Fox, Paramount Pictures i DreamWorks Animation. Z tych wytwórni pochodzą takie pozycje jak: "Opowieści z Narnii: Podróż wędrowca do świtu 3D", "Podróże Guliwera 3D", "Thor 3D". "Transformers 3", "Kubg Fu Panda 2 3D" oraz "Kot w butach 3D".

Przypomnijmy, że kanał nPremium nadaje od 15 grudnia. Dostępny jest w ofercie platformy "n", dla użytkowników "n" na kartę oraz abonentów Telekomunikacji Polskiej oraz wybranych sieci kablowych.

Komentarze (1 - 10 z 29)

SZOK!!!!!
 0  
Mam TNK HD i dali za darmo do oglądania, ale jak do tej pory nic ciekawego, żadnego dobrego filmu akcji - nic, jakieś g*wno można by rzec.
 0  
oco tytuły filmowe tutaj wymienione pojawią się w ofercie w 2012 r.,bo od stycznia wchodzą tytuły z 20 CF,MOONOLITH
 0  
żałosne
 3  
ryby i palanty w wigilie głosu nie mają , na cholere mi te ,, n ,, , jak mi sie nie chce oglądać , wole se posłuchś kolęd , obejrzeć obrządki bożonbarodzeniowe, a nie tam jakieś Koty w Trampkach czy jak tam inaczej , pozdrawiam karpie
 1  
W temacie Cyfry+ narzekanie jaka do Cyfra+ jest zła. A tu proszę!!! n to ''..gów...o'', ''...szok'', ''...żałosne''. Sami nie wiecie czego chcecie!!! Chcielibyście to co najlepsze ale płacić nie chcecie. PRZESTAŃCIE NARZEKAĆ!!!!
 1  
Ludziska by chciały Filmy i kanały w 4K3D :] i najlepiej by było jak by jeszcze na kanałach premium były wcześniej niż w kinach..
 2  
Przecież oczywistym jest że narzekacze tutaj to Ci z cyfry+. Sama oferta jak na eNke i wiecznie nic nie warty były nFilm BARDZO DOBRA. Oferta zaczyna być adekwatna do nazwy, czyli premium.
 3  
żałosne
Żałosne? A mnie się wydaje, że poza sportem oferta canal+ zaczyna wyglądać przy tej zapowiadanej ofercie w nPremium jak oferta TV PULS.
 2  
Kotlety z pareletnim opóźnieniem. Badzieie razem z Canalem plus a nie premium. W Canal juz totalna bieda, propagandę mają tylko niezłą aby skusic frajerów::::)))
 1