Łukasz Szewczyk04.01.2012 (0:05)26

Euronews już nie po polsku

Zakończyła się polska prezydencja w Unii Europejskiej, a wraz z nią z przekazu satelitarnego zniknęła polska ścieżka językowa przy informacyjnym kanale Euronews.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 26 z 26)

ktos pisal, ze sa tam jakies wersje arabskie, perskie, jezyki nie uzywane w europie, proponuje przejechac sie do anglii, francjii itp. przekonac sie jakich uzywa sie tam jezykow :)
 1  
skandal
 1  
Skoro to koniec to dlaczego została uruchomiona polska wersja strony internetowej? pl.euronews.net

Ktoś potrafi to wyjaśnić? Bo coś to jak dla mnie jedno przeczy drugiemu. Strona jest tylko w tych językach w których euronews nadaje, jedyny wyjątek to polski.
 0  
Witam. No pwcsdetariziel PSL-u musial zabrac glos na komisji. I tylko tyle mial do powiedzenia. Dobitnie to swiadczy o sile szabelek Pawlaka w parlamencie. I to w dodatku jeszcze ponoc poeta. Pozdrawiam.
 0  
Bo za polską wersję trzeba zapłacić jak każdy kraj płaci za swoją. Płacić powinno TVP bo Euronews jest projektem TV publicznych. Polska wersja była testowo, ale TVP nie podpisało umowy i to jest żenada, porażka i wstyd ! Nawet ukraińcy, węgrzy, turcy, rosjanie itd umieli sie dogadać, tylko polacy nie. Została jedynie okrojona polska wersja strony internetowej, bo stacja zatrudniła polski zespół i musiała coś zrobić z tymi ludźmi. W 2012 do Euro ,było dużo materiałów z Polski, teraz nas olali, bo nikt nie będzie nam fundował promocji kraju. Dodam że dyrektor odpowiedzalny w TVP za negocjacje z Euronewsem dosłownie "uciekał" przed ich człowiekiem. Polska to nie "pępek świata" teraz to już powoli "Zadupie Europy" smutne, ale prawdziwe.
 1  
ponieważ nikt o tym nie wiedział
 0