Łukasz Szewczyk04.01.2012 (13:19)5 komentarzy

"Kontra: Operacja Świt" - nowy serial w HBO i HBO GO (wideo)

Od soboty (7 stycznia 2011 roku) w HBO Polska będzie można oglądać nowy serial akcji "Kontra: Operacja Świt", którego bohaterami są członkowie tajnej brytyjskiej jednostki wojskowo-wywiadowczej.
Serial opowiada o działaniach specjalnej jednostki brytyjskiego wywiadu - Sekcji 20, która prowadzi szeroko zakrojone działania antyterrorystyczne w wielu krajach. Tropi podejrzane transakcje, a przede wszystkim ściga przestępców i terrorystów działających w skali międzynarodowej.
John Porter (Richard Armitage), były komandos, obecnie agent MI6 i członek elitarnej Sekcji 20, zostaje porwany w trakcie tajnej misji w Pakistanie. Zadanie odbicia Portera dostają brytyjski antyterrorysta sierżant Michael Stonebridge (Phillip Winchester) oraz Amerykanin Damian Scott (Sullivan Stapleton), były żołnierz jednostki Delta Force. Żołnierze są wspierani przez pozostałych członków Sekcji 20. Główne role w serialu zagrali Philip Winchester, Sullivan Stapleton oraz Amanda Mealing.

Serial składa się z 10 odcinków i będzie emitowany od 7 stycznia po dwa odcinki w każdą sobotę o godz. 22.00 w HBO. Powtórki będzie można oglądać w HBO2 w niedziele o godz. 22.00 oraz we wtorki o godz. 22.30. Serial dostępny jest również w serwisach HBO OD i HBO GO.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Brawo HBO .. na świecie już 2 sezon się skończył a u nas dopiero 1 rusza :)
 0  
HBO GO to kompletna żenada. Nie kompromitujcie się...Chcecie podwójnie zarobić na naiwnych polaczkach.
 0  
Popieram. HBO Go to porażka kompromitująca. Ta usługa jest tak żenująca że aż mi żal twórców tego badziewia.
 0  
Zdarza mi się oglądać na hbo2 w niedzielne wieczory i muszę przyznać, że serialik całkiem całkiem :D
 0  
serial jest świetny ... szkoda że krótki... a macie moze info czy to 1 czy 2 seria?
 0