Łukasz Szewczyk10.01.2012 (17:27)80 komentarzy

Rusza AXN Spin. Co w ofercie?

W środę (11 stycznia 2012 roku) rusza nowy kanał z portfolio Sony Pictures Television Networks kierowany do młodych widzów - AXN Spin. Stacja zostanie uruchomiona w jakości HD. Dostępna będzie w ofercie satelitarnych platform cyfrowych oraz w sieciach kablowych.
W Polsce AXN Spin będzie czwartym z kolei kanałem z rodziny AXN (obok AXN, AXN Crime i AXN Sci-Fi). Jego oferta skierowana jest do młodych widzów między 13 a 25 rokiem życia. Kanał AXN Spin powstał dla widzów, którzy aktywnie użytkują media, oglądają telewizję, poszukują treści w internecie, należą do społeczności internetowych, korzystają z tabletów, telefonów komórkowych i wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych. AXN Spin przekształci się także w cyfrowe centrum rozrywki, platformę, która dzięki wykorzystaniu nowych technologii pozwoli widzom aktywnie tworzyć i dzielić się kontentem.
- Chcemy współpracować z widzami, słuchać ich i dostosowywać kontent do ich potrzeb. AXN Spin da im możliwość zabawy poprzez wykorzystanie wszystkich dostępnych kanałów komunikacji - komentuje John Rossiter, dyrektor generalny SPT Networks w Europie Środkowej. - Zaczynając od seriali, poprzez kultowe filmy, anime, filmy animowane aż po gry i muzykę, AXN Spin ma dostarczyć młodym widzom ciekawy, interaktywny kontent, forum, gdzie będą mogli wymieniać się doświadczeniami i brać czynny udział w procesie tworzenia rozrywki - dodaje.

W ofercie AXN Spin znajdą się takie seriale jak"Słodkie Kłamstewka", "Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak", "The River", kultowe anime takie jak "Naruto" czy "Dragon Ball" oraz filmy np. "Faceci w czerni", "Spider-Man", "Aniołki Charliego", "Piraci z Karaibów", "Toy Story" oraz filmy animowane typu "American Dad!", "The Boondocks", "Robot Chicken". W niedalekiej przyszłości planowane są również produkcje lokalne.

Jak zapowiada nadawca, AXN Spin HD zostanie uruchomiony w Cyfrze (w pakietach Optimum z opcją HD, Prestiż HD+ oraz Canal+ HBO Superpremium). W najbliższym czasie planowane jest również uruchomienie kanału w Cyfrowym Polsacie. Włączenie AXN Spin HD do oferty zapowiedziała już także telewizja kablowa Toya.

Komentarze (1 - 10 z 80)

Kiedy w UPC ?
 1  
ten sam badziew i chlam w nowym opakowaniu
 7  
Jeszcze nie wszedł i juz narzekanie - co za ludzie.
 6  
dodaja takie dziadostwa a pozniej dzwigaja ceny...ehh
 2  
a w ence tez bedzie? Ludzie zawsze narzekaja na npremium tez psy wieszali a dla mnie kanal fajny . Koncert hey super moze dadza koncert vanessy mae. W polsce nie znana a szkoda
 1  
Dragon Ball GT w weekendy o 15:30 !!!
 7  
A co niby AXN, AXNCrime, AXNSci-Fi sobą reprezentują ???
NIC!!! Lepiej jakby ich nie było ale platformy lecą na ilość bo musi być DUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻO
Same kanały pączkują nie wiadomo po co.
Nie trzeba oglądać by wiedzieć że będzie szajs z 0,001% oglądalnością.
 4  
Właśnie dodają takie gówn aa potem ceny podnoszą ŻAL
 1  
Jak nie bedzie go jako AXN SD to nie bede mial tego kanalu mam pakiet optimum ale zwykly nie HD
 0  
 jBj
A co niby AXN, AXNCrime, AXNSci-Fi sobą reprezentują ???
NIC!!! Lepiej jakby ich nie było ale platformy lecą na ilość bo musi być DUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻO
Same kanały pączkują nie wiadomo po co.
Nie trzeba oglądać by wiedzieć że będzie szajs z 0,001% oglądalnością.
AXN jest liderem akurat w oglądalności kanałów filmowych gamoniu a AXN Spin akurat lepsza tematyka niż AXN Scifi czy AXN Crime nawet wymieniłbym AXN Sci-fi na wersje SD AXN Spin a AXN Crime zrobić kanałem z klasyką seriali czyli połączone AXN Crime i AXN Sci-fi
 2