Łukasz Szewczyk19.01.2012 (21:15)19

TVP HD jesienią z programami 3D?

Telewizja Polska będzie kolejnym polskim nadawcą, który rozpocznie emisję programów nadawanych w trójwymiarze. Nowe pozycje emitowane będą na antenie TVP HD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 19 z 19)

W 1080p owszem mogą inwestować ale 3D nie potrzebne!!!!
TVP HD ma bardzo dobra jakość obrazu więc 1080p będzie uwieńczeniem dzieła
 0  
Wiecie co, pocałujcie się wszyscy w dupę którzy krytykują 3D. Ja kupiłem telewizor 3D bo pracuje i w miarę dobrze zarabiam. A wy ciągli krytykanci oglądajcie sobie dalej na rubinach i proszę zamilczeć!!!, bo rzygać się już chce od tego mamrotania. Co by nie zrobić to źle.
 0  
Myślałem ze jak będą mieli programy TVP 1 HD i TVP 2 HD to zrezygnują z TVP HD .
Trzymanie tego kanału nie miało by sensu chyba ze pozmieniają ramówkę tak zeby nie leciał ten sam program jednocześnie na dwóch kanałach .
 0  
ohooieli?
 0  
Myślałem ze jak będą mieli programy TVP 1 HD i TVP 2 HD to zrezygnują z TVP HD .
Trzymanie tego kanału nie miało by sensu chyba ze pozmieniają ramówkę tak zeby nie leciał ten sam program jednocześnie na dwóch kanałach .
TVP HD ma rację bytu, bo to kanał, który emituje wyłącznie programy w prawdziwym HD, specjalnie do tego celu dostosowane. Coś, co nie jest w HD nie ma tam w ogóle wstępu. Można powiedzieć, że to kanał trochę premium, zwłaszcza że nie ma tam reklam. Natomiast TVP 1 HD i TVP 2 HD na pewno jeszcze długo (albo zawsze) będą emitować zarówno programy w HD jak i stare programy bez HD. Chociaż zgadzam się, że prawdopodobnie wtedy wyrzucą z TVP HD równoczesne emisje i bardziej nastawią się na powtórki tych samych rzeczy w tygodniu, bo Jedynka i Dwójka nie mają na to czasu, oraz na emisje starszych pozycji w prawdziwym HD.
 0  
Nie 60miliardów tylko milionów a to jest pikuś jak jest płynność, inwestują żeby mieć przychód.
 0  
0d dwóch tygodni 14 09 2012 program TVP HD zapowiada Pasmo 3D a emituje program Makłowicza to bardzo nieładnie oszukiwać widza.
 0  
Jim,Actually I didn't order the chocolate chips. They were a joke/gift from a fnired of ours back in the US. But if there ever comes a point when I run out of chocolate chips, I would be the first to cut up a bar or two!
 0  
Why are you shipping chcotlaoe chips from the USA? Buy a bar of czekolada gorzka (dark, bitter chcotlaoe) from the store. Chop it up. Instant chcotlaoe chips for a fraction of the shipping price!
 0