Łukasz Szewczyk24.01.2012 (11:34)47

TV Trwam powinna znaleźć się cyfrze. Dyskryminacja katolików?

Trudności w otrzymaniu koncesji dla Telewizji Trwam na nadawanie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), stawia pod znakiem zapytania jakość polskiej demokracji - twierdzą specjaliści z Instytutu Globalizacji.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 47)

wystarczy pogadać z kimś kto wiedzę na temat polityki i społeczeństwa czerpie z mediów głównego nurtu (poolsat, tvp, tvn, gazeta wyborcza, wprost itp) dla nich to jest śmieszne gdy mówi się, że dziś mamy PRL bis. Ja jestem osobą młodą, mam niespełna 22 lata i gdy powiedziałam ostatnio mojej koleżance ze studiów o tym, że jest w Polsce tragicznie i że praktycznie nasza tożsamość narodowa rozpada się i że Ci wszyscy towarzysze millery, kalisze, rozenki i takie tam inne pawlaki i komorowskie Nas sprzedają i ciągle Nas kłamią szkodząc Nam, to usłyszałam, ze jestem fanatyczką prawie jak z PISu i że mało wiem bo pewnie tv nie oglądam.. Problem w tym, że naród jest tak tragicznie zmanipulowany, że mało z kim można dziś podyskutować na jakieś rzeczowe, potwierdzone faktami argumenty. Brak wiedzy historycznej i politycznej i nie stawianie obecnych sytuacji politycznych wobec kontekstu historycznego Polski, sprawia ze rozmowa z Nimi staje się jak rozmowa ze świnią o gwiazdach.

odpowiedz
 1  
jestem katolikiem ale z ta TV nie chce mniec nic wspolnego to obraza uczucia religijne bo nie kazdy kto jest katolikiem nie oglada tego szamba
 3  
gratuluje glupoty podania wlasnego nr tel na forum
 1  
jezeli juz program religijny ma sie znalesc w DVB-T to TV Religia..tam chociaz nie zajmuja sie polityka
 0  
@siostramilosierdzia - napisalas tak idiotyczne rzeczy i absurdalne że szkoda to wogole komentować. Skomentuje cie tylko tak: oglądaj tylko TVN24 jedyną obiektywną i mówiącą prawdę telewizję w POLSCE.
 0  
WKUR_IONY- dobrze synu..będę oglądała
 2  
a ja chce i TV Trwam i Religia.tv na dvb-t
 2  
@siostramilosierdzia - usmiecham sie do ciebie z politowaniem córko. pa
 1  
rozliczyc KRRiT za DVB-T w polsce wyslac CBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozliczyc Tuska i jego swite za klamstwa "smolenskie" inne przekrety (wyslac "tuskmena,dupomillersa,wazelinokliche do rosji tam ich miejsce to zdrajcy polski)
 0  
co tv trwam ma,zmień dilera koleś!naciągają tylko ludzi na kasę żeby ojciec Rydzyk sobie budował i odwierty robił pod swoje dziadostwa,powinny ludziom pomagać a nie swemu ziomowi Kaczyńskiemu!PRECZ Z TV TRWAM!
 0