Łukasz Szewczyk24.01.2012 (11:34)47

TV Trwam powinna znaleźć się cyfrze. Dyskryminacja katolików?

Trudności w otrzymaniu koncesji dla Telewizji Trwam na nadawanie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), stawia pod znakiem zapytania jakość polskiej demokracji - twierdzą specjaliści z Instytutu Globalizacji.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 47)

Ale to jest prawda bo wmawia sie nam że jak bedziemy po za unia to bedzie czarnogrod. W sumie ja chce byc w czarnogrodzie. Bo jak nie bylismy w UE to bylo lepiej niz teraz moze nie bylo tyle nowych drog ale nie bylo podwyzszania na sile bo ktos nam kazał ( teraz Komisja Europejska nam kaze nie my sami). I bezrobocie nizsze bylo i prosze nie tlumaczyc tego kryzysem. Tylko Czekac az Chrowaci beda mieli czkawke jak wejda do UE bo uslugi hotelarskie pojda w gore i za tym ceny wiec mniej ludzi przyjedzie
 2  
Jestem katolikiem I NIE CHCĘ TRWAM!
 0  
To wielkie halo jest jak najbardziej na miejscu, gdyż takie denne kanały się w tych multipleksach znajdą typu Polo tv, ATM?! a Trwam-co prawda czasami kontrowersyjna, bo polityka się w niej zajmuje sporo miejsca ale jako JEDYNA polska tv katolicka przekazuje też treści religijne i nasz naród, który się deklaruje katolickim powinien mieć dostęp do tego kanału. Jak się nie podoba trwam-nie oglądać; proste! a nie zabraniać tym, którzy nie przesiadują godzinami przy bzdetach zapodawanych w tvn-ie.
TentMer (usunięte konto #10799) 24.01.2012 (15:13:53)
 0  
@TentMer - tresci religijne to przekazuje Religia TV, a TadeuszRydzykWAM przekazuje tresci narodowo-faszystowskie podlane polska odmiana kato-bolszewizmu.

nie jestem zadowolony z eski czy polo tv, ale trwam to tez nie bylby dobry wybor...
HodowcaZwierzatFuterkowyh 24.01.2012 (15:22:59)
 2  
po za tym ten instytut to zadna powazna organizacja... ot gosc zalozyl sobie 5 lat temu fundacje o szumnej nazwie i prezentuje tam swoje przemyslenia.
Ale za to ty jesteś nie poważny!!!
 5  
TV TRWAM jest, taka jest. Komuś może się nie podobać, tak jak mnie nie podobają się propagujące pornografię kanały Tele5, CSBTV, TVR, TVS i Polonia1 oraz badziewna TVP i co mam zrobić?
 1  
Tv Trwam musi być w DVB-T walczmy o to .
 1  
Szkoda miejsca w DVB-T dla tej stacji co na VHS-ach jedzie i tylko obraz z pseudo studia ma lepszą jakość. Jak zwykle ZA DARMO chcą nadawać i czerpać z tego kożyści, a ja się pytam PO CO NAM ta telewizja dla mocherowych beretów(ok 10 milion ów), których śmiertelność wzrasta? po to by mogli oglądać mszę, a pozostałe mniejszości religijne?? co z nimi?? czy tylko KATOLIK jest najważniejszy?
 1  
Już wole Trwam choć ich niecierpie niż te pojebane pasy i piski Pulsu2. Jak włącze Puls2 piski sprawiają że psy mi wyją, kot wrzeszczy, sąsiad wali do dżwi, trynki się sypio z sufitu, właczają sie alrmy w pobliskich samochodach za oknem.
 0  
TV Trwam nie powinna znaleźć się w DVB-T.
 1