Łukasz Szewczyk24.01.2012 (13:51)16 komentarzy

Jambox: 40 kanałów HD, 4 kanały 3D. Stacje wszystkich platform

Wysyp nowych kanałów w Jambox, kablówce trzeciej generacji dostępnej u lokalnych operatorów ISP w całej Polsce. Obecnie abonenci Jambox mają dostęp do 180 kanałów w tym 40 kanałów HD i 4 w technologii 3D.
Jambox: 40 kanałów HD, 4 kanały 3D. Stacje wszystkich platform
Sieć Jambox po raz kolejny rozszerza swoją ofertę kanałową. Proces włączania nowych kanałów telewizyjnych trwał od świąt Bożego Narodzenia. Od tego czasu do oferty dodano aż 30 nowych kanałów, w tym 19 kanałów w jakości HD i 4 kanały w technologii 3D. Jakie wprowadzono nowości?

Do nowego pakietu wielotematycznego dołączyło 8 nowych kanałów: nSport, Next Music HD, Blink!, TV Disco, Polsat Sport News, Orange Sport, Next 3D, Next HD i TTV. Dostępne są także nowe pakiety z kanałami znanymi z platformy "n" - Pakiet nHD (z kanałami: nSport HD, MGM HD, Romance TV HD, Wojna i Pokój) oraz Pakiet nPremium HD (z kanałami: nPremium HD, nPremium 2 HD, nPremium 3 HD, nPremium 4 HD).
Nowością w ofercie są kanały w technologii 3D. Operator udostępnił klientom pakiet Next 3D w HD z trzema kanałami HD (Next Man HD, Next Lejdis HD, Next Young HD) oraz kanałami 3D (Next Man 3D HD, Next Lejdis 3D HD, Next Young 3D HD).

Pakiet dla dzieci został powiększony o kanał Disney Junior z kolei pakiet kanałów filmowych o kanał Sundance Channel HD. Do pakietu Canal+ HD dołączyły dwie stacje - Canal+ Gol HD oraz Canal+ Weekend HD. pakiet HBO HD został powiększony o kanały HBO2 HD i HBO Comedy HD z kolei pakiet Cinemax o kanały Cinemax HD i Cinemax 2 HD

Obecnie - jak informuje operator - oferta sieci Jambox liczy 180 kanałów, w tym aż 40 nadawanych w jakości HD oraz 4 w jakości 3D. Jednocześnie operator podkreśla, że teraz oferta programowa zawiera kanały własne z wszystkich platform satelitarnych (Cyfrowego Polsatu, Cyfry+ i "n").

Przypomnijmy, że telewizja Jambox dostępna jest u ponad 100 lokalnych operatorów internetowych w całej Polsce

Komentarze (1 - 10 z 16)

brawo Jambox !!!
inni badziewiarze powinni brać przykład
 1  
Ale jak tak popatrzeć na cennik to już nie jest tak różowo.
 0  
nic za darmo nie ma
najważniejsza jest możliwość wyboru
wszystkiego nie trzeba brać, a wybor pakietów spory

ważna jest też jakość obrazu
Jamobox puszcza sygnał tv taki jak dostanie światłowodami
nie kompresuje jak badziewiarze z hot-birda czy typowe kablówki które też mają ograniczone pasmo
 0  
"W telewizji JAMBOX nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu 20Mbps!"

pokażcie mi drugiego takiego operatora?
 1  
@qwerty uiop.W normalnym kraju każda kablówka oferuje moduły CAM czyli odbiór bez dekodera.Więc jedż z ze swoim Jambox do krajów zachodnich i naucz się jak ma wyglądać oferta porządnej sieci kablowej.W styczniu zeszłego roku inny forumowicz też to samo Ci tłumaczył a ty dalej nic nie kumasz.
 2  
my mieszkamy w normalnym kraju?
 0  
A ja zadam nieco podchwytliwe pytanie.
Jak to możliwe, że w sieci Jambox, która ewidentnie stawia na najszerszą z możliwych ofertę stacji HD - ba! jak sami na swojej stronie piszą "JAMBOX to przede wszystkim telewizja HD", więc jest to dla owej sieci priorytet, nie ma w swojej ofercie kanałów Eurosport HD i Eurosport 2 HD?

Kiedyś pytałem konsultanta UPC, dlaczego nie mamy w ofercie owych dwóch stacji?
Odpowiedź? - Bo są one jednymi z najdroższych na rynku.
Ich brak w Jambox tylko to potwierdza i jak tu się potem dziwić UPC, że nie chce się ugiąć Eurosportowi.
Jak widać i Jambox wychodzi z podobnego założenia.

Można sobie tylko westchnąć i zapytać: kiedy HD będzie w końcu standardem, nie dodatkowo i na chwilę obecną za bardzo płatnym "luksusem"?
K l i n (usunięte konto #3093) 24.01.2012 (16:19:24)
 3  
Te barany z UPC powinni iści do tej stacji na szkolenie .może by nauczyli dodawać nowe kanały ,i słuchać głosu klijentuw czego pragną .POZDRAWIAM ,URZĘDNIK Z WIELKIEGO I DZIADOWSKIEGO UPC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 1  
do jahho, ja proponuję najpierw wrócić do podstawówki i nauczyć się pisać:P
zacznijmy od małych rzeczy, żeby potem móc zmienić te duże!
 0  
@Klin.Nie można czekać ,że ktoś poda Ci wszystko na stół.Takich klientów wykorzystują właśnie kablówki typu UPC,Jambox.My jako wspólnota mieszkanowa po prostu ogłosiliśmy przetarg na instalację satelitarną i naziemną.Firma zamontowała wszystko na dachu,w mieszkaniach gniazdka i po kłopocie.Koszt na jedno gospodarstwo niecałe 300zł.I każdy ma swobodny wybór.Jedni zadawalają się dvb-t i FTA,inni dodatkowo wybierają platformę lub telewizję na kartę.Elewacja bez ozdób typu talerze.A w czynszu opłata konserwacyjna 3zł miesięcznie.
 0