Łukasz Szewczyk27.01.2012 (23:58)10

Doda, Górniak, Grzeszczak, Farna, Video, Afromental - nominacje do VIVA Comet 2012

Feel, Video, Afromental, Doda, Edyta Górniak, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Natalia Kukulska czy Marina - to niektóre gwiazdy nominowane do tegorocznych nagród muzycznych kanału VIVA Polska. Obecnie widzowie decydują, kto zdobędzie nagrodę.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

Marina? a skad ona w tych nominacjach?! kolejna gwiazda z portali plotkarskich i zerowa kariera...viva potwierdza tym samym ze wazne sa znajomosci i tyle...
 0  
LOL. Mariny nie znasz O.O? Przecież to ona wydała najlepszą chyba z wydanych w tym roku płyt - Hardbeat, a do tego jej Electric Bass podbijał listy radiowych przebojów.
 0  
co to za pseudo gwiazdy? viva chyba nominowała tylko swoje gwiazdki, które zatrudnia jako prezenterów. wyłącz vivę, tvn, plotek.pl i nie będziesz słyszał nic o 95% z tych ludzi.
 3  
wydaje mi sie ze w zeszlym roku byly identyczne nominacje( poza piosenkami roku i debiutami) tak wiec beznadzieja
 2  
A gdzie Robcio?? :)
 0  
Afromental doceniony wiec sie nie czepiam.
 0  
honey to honorata skarbek bardzo telewizyjne nazwisko odrazu serial sukces sie cisnie na usta kto go pamieta dzieciaczki?
 0  
honey to honorata skarbek bardzo telewizyjne nazwisko odrazu serial sukces sie cisnie na usta kto go pamieta dzieciaczki?
 0  
widze że mamy do czynienia z megagwiazdami polskiej "muzyki"
jak to dobrze że jutro nie będzie ich na otwarciu SN
te całe nagrody i ogólnie muzyka na tym kanale najgorsze Dno w polskiej telewizji
 2  
Dobra spoko może być ewka, sylwia , mrozu , afromental itp. , ale ludziee błagam nie MARINA !!! co to za niby gwiazda ?? !!! GŁOSUJMY NA AFROMENTAL I EWA FARNA :*** <3 Viva comet to jednoroczna gala , na której są najlepsi artyści !!! i są nimi wg mnie : Afromental, ewa farna, sylwia grzeszczak , mrozu i natalia kukulska :*** ale NIE marina !!!! i nie piszcie ze nie mam racjii i ze marina jest fajna itp. bo nic tym nie zdziałacie !!!
 3