Łukasz Szewczyk30.01.2012 (10:15)3 komentarze

Ruszyła nowa wersja Google Earth

Google uruchomiło nową wersję Google Earth, w której poprawiono między innymi widok Ziemi z satelity, interfejs użytkownika a także wprowadzono możliwość dzielenia się zdjęciami z Google Earth na Google+.
Google Earth 6.2 ujednolica kulę ziemską. Do tej pory ze względu na różnice między zdjęciami satelitarnymi i lotniczymi widok Ziemi z większych wysokości, mógł sprawiać czasem wrażenie "połatanego". Nowa wersja Google Earth rozwiązuje ten problem - wprowadzono nowy sposób generowania grafiki, który wyrównuje różnice.
To jednak nie koniec nowości. Poprawiono także wyszukiwarkę w Google Earth dodając między innymi opcję autouzupełniania znaną z Map Google oraz ścieżki rowerowe i połączenia transportem publicznym. Wersją 6.2, wprowadza także opcję dzielenia się poprzez Google+ zrzutem ekranu aktualnie oglądanego miejsca.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Wszystko fajnie tylko jest jedno ale na przykład w moim mieście aktualizacja mapy jest z 2004 roku i to z bardzo slabą rozdzielczością, że ledwo wogle co widać.

Czy google taki potentat na świecie zarabiający miliardy $ nie może aktualizować map raz do roku i to w dobrej jakości.
 0  
Biorąc pod uwagę, że powierzchnia lądu na kuli ziemskiej to 149 milionów km2 odpowiedź brzmi: NIE, google nie może co roku aktualizować map.
 0  
To jak myślisz co ile czasu może. To powini przynajmniej te mapy tak zrobić żeby z jednego roku były wszystkie i w dobrej rozdzielczości. Dla Warszawy Mapy są z 2009 roku, a dla mojej miejscowości z 2004 czyli mineło już 7 lat czas na aktualizacje nie uważacie w tym czasie dużo się zmieniło w naszym kraju wiele nowych drug itp
 0