Łukasz Szewczyk02.02.2012 (21:20)12 komentarzy

Wiosna w TVN7 - własna produkcja, nowe seriale, filmy

Wiosną 2012 roku kanał TVN7 rusza z emisją pierwszej, własnej produkcji serialowej. Ofertę programową kanału uzupełnią premierowe odcinki zagranicznych seriali oraz tematyczne pasma filmowe.
tvn7
Najważniejszym wydarzeniem wiosny 2012 roku na antenie TVN7 będą "Reguły Gry" - pierwszy sitcom produkcji TVN 7, przedstawiający relacje damsko-męskie widziane oczyma świeżo zaręczonej pary (Julia Kamińska i Maciej Zakościelny), wieloletniego małżeństwa (Katarzyna Kwiatkowska i Jan Jankowski), oraz wciąż szukającego swej drugiej połowy singla (Paweł Wilczak). Mimo odmiennych doświadczeń wszyscy zgadzają się, że związek uczuciowy często przypomina jazdę kolejką górską. Serial będzie można oglądać od 16 lutego, w każdy czwartek o godzinie 20:00.
Paweł Wilczak (fot. TVN/East News/Piotr Mizerski) / TVN/East News/Piotr Mizerski
Paweł Wilczak (fot. TVN/East News/Piotr Mizerski) / TVN/East News/Piotr Mizerski
"Reguły gry" (TVN/East News/Piotr Mizerski) / TVN/East News/Piotr Mizerski
"Reguły gry" (TVN/East News/Piotr Mizerski) / TVN/East News/Piotr Mizerski
To jednak nie koniec wiosennych propozycji TVN7. Widzowie zobaczą debiutujący w Polsce dziewiąty sezon "Dwóch i pół" z udziałem Asthona Kutchera. Serial, który zobaczyła prawie cała Ameryka można oglądać w czwartki, o godzinie 22:30. Na antenie TVN7 pojawi się również pierwszy sezon kultowego "Dr. House'a". Emisja od 28 lutego, w dni powszednie, o godzinie 19:00.

Dla widzów, którzy poszukują opowieści przeplatających losy ludzi z losami wampirów, Siódemka przygotowała drugi sezon "Pamiętników wampirów", który będzie emitowany od 12 marca, w poniedziałki o godzinie 22:00. Z kolei 19 marca na antenie TVN7 premiera trzeciego sezonu serialu "Zaklinaczka duchów". To nieco lżejsza gatunkowo opowieść o młodej kobiecie, Melindzie Gordon potrafiącej porozumiewać się z duszami zmarłych. Serial będzie można oglądać w dni powszednie o godzinie 18:00.

W wiosennej ofercie TVN7 pojawią się także telenowele. Od 5 marca (w dni powszednie, o godzinie 15) emitowana będzie "Teresa". Kłamstwo i oszustwa są według niej lepszym sposobem na poradzenie sobie z biedą niż uczciwa praca. A na deser w niedzielne popołudnia niespodzianka - specjalna, odświeżona wersja serialu "Ulice San Francisco". Para detektywów z wydziału zabójstw, porucznik Mike Stone i inspektor Steve Keller, przemierzają ulice San Francisco rozwiązując zagadki kryminalne. Emisja od kwietnia.

Nie zapomniano także o kinomanach W wiosennym sezonie widzowie TVN7 w poszczególne dni tygodnia będą mogli oglądać: w poniedziałki True story (m.in. "Odzyskać siebie", "Morderca w deszczu", "Małżeństwo z nieznajomym"); we wtorki Filmy sensacyjne (m.in. "Wydział wewnętrzny", "Desperatki", Czwarta wojna". Wieczór strachu: "Złodziej życia", "Nowy koszmar", "Porywacze ciał"), w środy Dobre kino (m.in. "Marzyciel", "więcej czadu", "Męski sport"), w czwartki Sexy czwartek (m.in. "Junior", "Przyjaciel gangstera", "Nowi miastowi"); w piątki Kino oldschool (m.in. "Fantom", "Interkosmos", "Goonies", "Piramida strachu"); w soboty Komediowa sobota (m.in. "Potem przyszła miłość", "Miłość jak narkotyk", "Wojna pokus"), a w niedziele Pasmo familijne i Hity na niedzielę (m.in. "Uwolnić orkę", "Szkolne świrusy", "Drużyna" oraz [Hity na niedzielę: "Stan zagrożenia", "Wróg u bram", "Zabójcza broń").
TVN

Komentarze (1 - 10 z 12)

heh ramówka lepsza niż w TVN
 12  
Czyli jak zwykle nic specjalnego. Ale chociaż TVN będzie lepszy. Szczególnie czekam na X-Facktor
 5  
Zaklinaczka duchów i Pamiętniki wampirów super :)
 6  
A gdzie Cobra 11 ?:)
 1  
Czyli jak zwykle nic specjalnego.
To jedna z lepszych ramówek TVN7 od paru lat.
 3  
Ja się bardzo cieszę, że TVN7 odcina się od garnuszka TVN'u i sam próbuje swoich sił. Choć oferta programowa jeszcze nie jest na wielki plus to i tak należy się większy szacunek. Życzę im sukcesu z własną produkcją - a niech się im uda!
 9  
golbuś
pamiętniki wampirów polecam,zwłaszcza że sezon 3 leci obecnie na NPREMIUM i się dzieje oj dzieje
 1  
czy na tvn7 leci tez big bang theory ?
 1  
w weekendy rano

Ramówka duzo lepsza oby tak dalej
 1  
House znowu od 1 sezonu? Ileż można? Emitowały o już TVP 2, AXN, TVN, a teraz TVN7.
 2