Łukasz Szewczyk07.02.2012 (14:19)26 komentarzy

"Disco Relax" wraca. Od lutego w Polo TV

Na wizję powraca kultowy program "Disco Relax", który przez wiele lat pojawiał się na antenie Polsatu. Od niedzieli (12 lutego 2012 roku) program zagości w ramówce telewizji Polo TV.
Gospodarzem audycji będzie jak za dawnych dobrych lat legendarny Tomek Samborski, kompozytor i autor tekstów disco polo. Program "Disco Relax" w Polo TV to kontynuacja formuły programu sprzed 11 lat. Audycję wypełnią wywiady z gwiazdami, tymi dawnymi i obecnymi, konkursy, przeboje disco polo i inne atrakcje.
Premierowe odcinki "Disco Relax" emitowane będą w Polo TV w niedziele o godzinie 10.20. Powtórki także w niedziele o godzinie 21.05.

Komentarze (1 - 10 z 26)

Jedyny nowy kanal, ktory zasluzyl na miejsce w NTC
 2  
ten chlam dla wiesniakow litosci
 17  
wooooooow ;p
 7  
osobiście wolę TV Disco, ale PoloTV mi nie przeszkadza :D nie wiem tylko, czemu w TV Disco tyle disco polo :P
 9  
ten chlam dla wiesniakow litosci
Nie oglądaj nie komentuj ,nie obrażaj !!! Tak trudno to zrozumieć,nie musisz obrażać ludzi ,którzy słuchają Disco polo ,co raz więcej osób z miasta też słucha disco tylko ,przed kolegami szpanują,że to obciach itp i ty zapewne do nich należysz. W dyskotekach w dużych miastach również słychać muzykę Disco polo i ludzie z miasta przy tej muzyce się doskonale bawią. Jest więcej kanałów więc nie musisz słuchać i oglądać Polo tv.
 19  
Fajnie, lubiłem oglądać disco relax (pamiętam że raz wygrałem nagrodę w jednym z konkursów)... teraz czekać na start MUX I w moim regionie :)
 8  
Extra ze wraca Disco Relax ":)
Krzysztof Kamil Bas 7.02.2012 (15:38:57)
 11  
Nie lubię muzyki ani z polo tv (disco-polo), ani z eski tv ("hiciory" pop). Szkoda, że zamiast tych dwóch kanałów nie ma jednego z różnorodną muzyką. Może spędziłbym więcej czasu przed telewizorem (teraz jest praktycznie... zerowy). Odbiegając już zupełnie od tematu - w DVB-T brakuje także kanału przyrodniczego/dokumentalnego (Dokument/Natura?). Jedyne stacje telewizyjne mające wg. mnie sens, to: muzyczny (brak dobrego w DVB-T), dokumentalny (brak dobrego w DVB-T, mam na myśli ogólno-dokumentalny lub naukowo-dokumentalny), przyrodniczy (brak w DVB-T), informacyjny (brak dobrego w DVB-T, mam na myśli kanał newsy NON STOP). Czyli nie ma żadnego pasującego mi w DVB-T. Szkoda, że nie można kupić kilku samych kanałów: TVP HD, TVN HD, Polsat HD, TVN 24, TVP Info, Polsat News, Radio na wizji, Discovery HD Showcase, Animal Planet HD. 5 kanałów HD, 4 kanały SD. Dream.
 14  
disco polo a disco relax to dwie rozne rzeczy a to ze dla wiesniakow to kazdy ci powie kto trzezwo mysli
 19  
Powiem tak...chyba każda osoba, która ma choć trochę poczucia dobrego smaku, to doskonale wie, że disco polo jest muzyką bardzo niskich lotów i trafia do małowymagającego, wręcz ograniczonego muzycznie słuchacza. Więc nie widzę sensu podejmowania dyskusji z ludźmi, których jarają "hity" typu "Jesteś szalona".
 4