Łukasz Szewczyk07.02.2012 (14:19)26

"Disco Relax" wraca. Od lutego w Polo TV

Na wizję powraca kultowy program "Disco Relax", który przez wiele lat pojawiał się na antenie Polsatu. Od niedzieli (12 lutego 2012 roku) program zagości w ramówce telewizji Polo TV.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 26)

I ja tak samo nie widze sensu dyskusji z tymi co lykaja wszystko od mainstrreamowych mediow, zarowno jezeli chodzi o muzyke jak i polityke. Patrzcie jak Tusk Was zdradzil z USA!! Nie... Wy sobie obejrzycie Fuckty i dalej zaglosujecie....
 4  
Mam proste (chyba) pytanie po co czytasz jak nie oglondaż.Ja nie słucham tej ''niby '' lepszej muzyki bo i po co więc nie komętuje.
 3  
to na ence nie mozna kanalu mezzo sie doprosic a taki syf jak polo tv jest bo tak nakazuje ustawa ? tzn ze ktos ograniczony umyslowo tego sluchajacy ma wieksze prawa niz osoba wyksztalcona umyslo muzycznie. Bo np sluchajacy disco polo to Chopina zna ze stolu bo jest taka wodka
 2  
do Polsatu niech wróci ten program tam jego miejsce -to idealne miejsce dla takiego chłamu,tej kiczowatej muzy
 4  
Super !
 1  
ehehehe, drugie disco polo live, a co sie zmieni to prowadzacy. Beda grac to samo co w disco polo live. Ehh.. pseudo disco relax nadchodzi.. Szkoda ze nie bedzie go na polsacie, bo by polsat mogl zrobic bardziej profesjonalny kanal i nie puszczaliby pseudo grajkow.
 1  
taka muza jest grana w radio FTB
 1  
żal mi tych którzy czują się sztywno przy muzyce disco polo. Przecież tu chodzi o zabawę, wygłupy i pląsy, jak można tego nie lubić??? Na każdym weselu jak muzyka jest zbyt ambitna, to nikt się nie bawi i nie ma to nic wspólnego z wsią czy miastem. Ja sztywniakiem nie jestem ! Nie przeszkadza mi to być fanem rocka i muzyki elektronicznej.
 2  
Prawa do tytułu Disco Relaks posiada POLSAT ciekawe jak to sie potoczy...
 1  
Prawa do tytułu Disco Relaks posiada POLSAT ciekawe jak to sie potoczy...
Skąd masz takie info?? Mi się zdaje, że to Samborscy mają prawa do tej nazwy....
 1