Łukasz Szewczyk09.02.2012 (13:02)29 komentarzy

Wiosna w TVN - nowe programy i seriale

Od 13 lutego 2012 roku telewizja TVN rozpoczyna wprowadzanie wiosennych nowości do swojej ramówki. Wśród nowości m.in. nowy program Szymona Majewskiego, reality show "Surowi rodzice", "Woli & Tysio na pokładzie" oraz nowy serial "Prawo Agaty".
Wiosenna ramówka TVN ruszy w pierwszy weekend marca 2012 roku. Jednak pierwsze nowości pojawią się już w poniedziałek - 13 lutego 2012 roku. Wtedy startuje m.in. emisja serialu "Ukrytą prawdę". Codziennie o 16:55 nowy serial z gatunku scripted docu przedstawi historie z życia wzięte. Tego samego dnia na antenę TVN powracają nowe odcinki talk-show "Rozmowy w toku" (od poniedziałku do piątku o godz. 15:55), premierowe odcinki serialów "W 11" (od poniedziałku do czwartku o godz. 20.45) oraz "Detektywi" (od poniedziałku do piątku o godz. 18.25).
Także 13 lutego zmiany w "Dzień dobry TVN". W tygodniu od poniedziałku do piątku program będzie rozpoczynał się od godziny 8.00 (w weekendy od 8.30). W programie pojawią się nowe cykle oraz więcej aktualności. Pojawi się m.in. reporter "One Man Show" Ludwik Lis,który będzie podglądał kulisy przygotowań do Euro 2012. Od 19 lutego o nowej porze - w niedziele o godz. 18 - premierowe odcinki teleturnieju "Milion w minutę", który poprowadzi Marcin Prokop.

Wysyp nowości zacznie się od marca. Już 1 marca Magda Gessler przeprowadzi kolejną "Kuchenną rewolucję" (w czwartki o godz. 21.30). W nowych odcinkach prowadząca opanuje grecki kryzys w polskiej restauracji, stanie pomiędzy dwoma zwaśnionymi braćmi i, oczywiście, odmieni podupadające restauracje. Od 3 marca rusza druga odsłona muzycznego show - "X Factor" wraca o nowej porze (w soboty o godz. 20), z nowymi uczestnikami i nową jurorką. Tatiana Okupnik będzie wspierać Czesława Mozila i Kubę Wojewódzkiego w poszukiwaniu wokalisty z faktorem X. Sobotnie wieczory zdominuje muzyka, zaś niedzielne rodzina i prawo.

Od 11 marca na antenie TVN polska wersja hitowego programu "Surowi rodzice". W niedziele o godz. 20 nastolatkowie będą mogli przekonać się, czy ich rodzice faktycznie przesadzają, a rodzice zobaczą, że może ich dzieci nie są takie najgorsze. Po perypetiach wychowawczych Polaków widzowie będą mogli odetchnąć przy nowym serialu stacji. "Prawo Agaty" w gwiazdorskiej obsadzie zaskoczy świeżością i rzetelnością fabuły. Perypetie osobiste głównych bohaterów będą jedynie tłem dla spraw sądowych postaci drugoplanowych. Co niedziela o 21:00 Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Leszek Lichota i inni udowodnią, że nie warto się poddawać!

W poniedziałki o godz. 21.30 widzowie będą mogli zobaczyć zupełnie nową twarz Szymona Majewskiego. "Szymon Majewski Na Żywo" pokaże na co naprawdę go stać, jeśli nie ma żadnych reguł. Z kolei od 5 marca, w poniedziałki o godz. 22.30, antenę TVN przejmować będą, znani szerokiej publiczności jako jurorzy programu "Top Model. Zostań modelką" Marcin Tyszka i Dawid Woliński pokażą, że nie są sztywniakami w programie "Woli & Tysio na pokładzie".

We wtorkowe wieczory premierowe odcinki serialu "Przepis na życie" (o godz. 21.30), a tuż po nim nowe odcinki programu "Kuba Wojewódzki" (godz. 22.30). W środowe wieczory kolejna edycja tanecznego show "You Can Dance - po prostu tańcz". W poniedziałki o godzinie 23.20 nowe odcinki programu "Superwizjer".

Wiosenna oferta filmowa TVN to m.in.: trzy części "Shreka", dwie części "Madagaskaru", "Kung Fu Panda", oraz, pierwszy raz na antenie TVN, "Potwory i spółka". Dodatkowo m.in. "Kac Vegas", druga część kultowej sagi "Zmierzch" - "Księżyc w nowiu". W niedziele o 22.00 TVN będzie emitować pasmo filmów sensacyjnych, a w nim m.in.: najszybsze samochody i najpiękniejsze kobiety czyli "Szybcy i wściekli" (2-3) oraz kolejna odsłona przygód człowieka, dla którego nic nie jest niemożliwe, czyli "Mission: Impossible III".

Komentarze (1 - 10 z 29)

a Kuba Wojewódzki ?
 6  
Nie podobają mi się ci surowi ... :/ W ten dzień , o tej godzinie ? Przegięcie :) Najbardziej czekam oczywiście za X FACTOR'em ! Może skuszę się także na Prawo Agaty . Stałe programy dla mnie to : Kuba , Przepis , You Can Dance i Kuchenne Rewolucje :)
 3  
a polsat z ramowka na wiosne stoi . Dobrze ze szymon wraca i rewolucje
 3  
a polsat z ramowka na wiosne stoi . Dobrze ze szymon wraca i rewolucje
 1  
kuba w sie wypalil
 19  
A w Superkinie Kac Vegas, Zmierzch, Księżyc w nowiu. Stacja szykuje też 8 tygodniowy maraton filmów animowanych w piątek o 20:00 - Shrek, Shrek 2, Shrek Trzeci, Madagaskar, Madagaskar 2, Potwory kontra Obcy, Film o pszczołach, Kung Fu Panda.
 8  
Oprócz wspomnianych nowości: Kuba we wtorek o 22:30, Superwizjer w poniedziałek o 23:20 oraz Dzień Dobry TVN już od 8 rana.
 8  
X Factor w sobotę. Dwa programy typowo rozrywkowe w poniedziałek pod rząd
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 9 lutego 2012 o 13:19:51 przez Golbi).
 2  
a Kuba Wojewódzki ?
Tak jak zawsze w wtorek o 22:30 :P
 4  
To dlaczego oglądasz?! Nik Ci nie każe.
 1