Łukasz Szewczyk11.02.2012 (9:45)13 komentarzy

nSport HD zmienia się - stawia na boks. Walki Proksy

Polsat Sport może doczekać się poważnego konkurenta pod względem telewizyjnych gal bokserskich? Należący do platformy "n" kanał nSport HD zmienia wizerunek - wprowadza do ramówki więcej transmisji sportowych, w tym boksu.
Do tej pory główną atrakcją kanału nSport były transmisje meczów Ligi Mistrzów, a widzowie narzekali na zbyt małą ilość sportu na żywo. W tym roku ma duże zmiany - kanał nSport zmienia wizerunek i oprócz piłki nożnej na żywo (Liga mistrzów, wkrótce Liga Europejka) zapowiada więcej transmisji sportowych gal bokserskich.
Jak już informowaliśmy, w sobotę (11 lutego 2012 roku) na antenie nSport bokserska gala Prizefighter na żywo. - Wzbogacanie oferty programowej kanału nSport HD o nowe dyscypliny sportowe, które na stałe zagoszczą w jego ramówce, to nasz nadrzędny cel - zapowiadał Grzegorz Płaza, dyrektor programowy platformy "n".

Jednak widzowie nSport długo nie będą musieli czekać na kolejne transmisje bokserskie. Kanał nSport HD 17 marca 2012 roku pokaże walkę Grzegorz Proksy, który będzie bronił tytułu mistrza Europy w wadze średniej. Walka odbędzie się podczas gali w Wielkiej Brytanii, podczas której walką wieczoru będzie pojedynek brytyjskiej nadziei kategorii półśredniej Kell Brook z Matthew Hattonem.

Przedstawiciele nSport zapowiadają, że będą pokazywać także kolejne walki Proksy.

Przypomnijmy, że kanał nSport dostępny jest w ofercie platformy "n", Telekomunikacji Polskiej, oferty "n" na kartę oraz u wybranych operatorów sieci kablowych (m.in. Vectra, Multimedia Polska, Toya).

Komentarze (1 - 10 z 13)

Ale wieś...
 5  
Owszem zmienia się na gorsze, lepsze kąski ( LM ) przenieśli do kanałów premium, i czymś muszą wypełnić. Proponuję dołożyć szachy, gry w państwa i miasta itp. Tym powinien zająć się Urząd Konsumentów. Jak można zmieniać zawartość programową kanałów, ja zawarłem umowę z N żeby oglądać całą LM, a teraz okazuje się że lepsze mecze będą w kanałach premium, a najmniej atrakcyjne w nsport. Czy nie sądzicie że ta zmiana jest podstawą do rozwiązania umowy ?
 5  
podpisales umowe na kanal ze bedzie a nie na jego zawartosc jak go zlikwiduja to wtedy zerwiesz umowe. Tlumaczyc wam to trzeba jak dzieciom
 2  
nawet jak będzie obraz kontrolny ?
 5  
xamet co ci zaproponowali w n za przedlużenie umowy, jaki masz pakiet i za ile?
 2  
Jedna jaskółka wiosny nie czyni ...
 1  
tak nawet gdy beda pasy lowickie . Ja wzielem umowe na 1.5 r. Za wszystkie pakiety hbo ngremium i filmbox za 89 zl mi to pasuje
 2  
a multitoom tez jest w cenie?
 5  
ja multirumu nie bralem bo mam cyfre jeszcze zostawilem ja rodzicom bo ich TNK SD nawalil
 2  
F1 poproszę ;)
 2