Łukasz Szewczyk11.02.2012 (9:59)28 komentarzy

Marzec 2012 w HBO i Cinemax - "Inwazja: Bitwa o Los Angeles"

W marcu 2012 roku na antenach HBO i Cinemax sporo premier filmowych, wśród nich m.in. "Inwazja: Bitwa o Los Angeles", "Erratum", "Plan B". Pojawi się także wiele nowych seriali, m.in. "Californication" czy ""Spartakus: Zemsta".
W marcu 2012 roku abonenci HBO Polska  w ramach niedzielnego pasma Megapremiera zobaczą: pełen efektów specjalnych apokaliptyczny obraz opowiadający o inwazji obcych na Ziemię "Inwazja: Bitwa o Los Angeles" (4 marca); Tomasza Kota w roli trzydziestoparolatka, dla którego podróż do rodzinnego miasta jest okazją do naprawienia błędów z przeszłości - "Erratum"; Jennifer Lopez jako spragnioną macierzyństwa nowojorską singielkę, która postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i poddać się sztucznemu zapłodnieniu - "Plan B" (18 marca) oraz "Skąd wiesz?" (25 marca), czyli Reese Witherspoon, Owen Wilson i Jack Nicholson w pełnej uroku komedii romantycznej. Dodatkowo, po Megapremierze, kanał HBO Polska pokaże także komedię grozy z Colinem Farrellem w roli niebezpiecznego wampira ("Postrach nocy" - 11 marca) oraz "Wkłucie" (18 marca), czyli mocny reżyserski debiut braci Kassenów; opartą na faktach opowieść o dwóch prawnikach, którzy wypowiadają wojnę wpływowemu lobby medycznemu.

Pozostałe premiery marca w HBO Polska to także: "Toy Story 2" (4 marca), "Taxi" (6 marca), "Gorące pragnienie" (8 marca), "Fujary na tropie" (9 marca), "Invictus: Niepokonany" (10 marca), "Bal maturalny" (10 marca), "Podwodne życie ze Stevem Zissou" (13 marca), "Skok przez miotłę" (15 marca), "Dziewczyńskie porachunki" (16 marca), "Surferka z charakterem" (17 marca), "Czy dzieci pozwolą" (20 marca), "Wielka premiera" (22 marca), "Drużyna potępionych" (23 marca), "Jay i Cichy Bob kontratakują" (27 marca), "Mamma Gógó" (29 marca) oraz "Żona pastora" (30 marca). Od 24 marca w HBO także mini serial "Ali Baba i czterdziestu rozbójników" - jest to nakręcona z rozmachem ekranizacja przygód Ali Baby, bohatera jednej z najsłynniejszych opowieści "Księgi tysiąca i jednej nocy".


W marcu 2012 roku na antenach HBO sporo nowych seriali telewizyjnych.Na antenie HBO emitowane będą seriale: "Spartakus: Zemsta" (od 17 marca - więcej o serialu tutaj), piąty sezon "Californication" (od 12 marca) oraz trzeci sezon "Mogło być gorzej" (od 12 marca). Z kolei na antenie HBO Comedy ostatni, ósmy sezon serialu "Pohamuj entuzjazm" (od 26 marca) oraz trzeci sezon serialu "Wyposażony" (od 10 marca). ZOBACZ opisy nowych seriali !


Z kolei w ramach emitowanego na antenie HBO2 cyklu dokumentalnego Bez Cenzury zaplanowano premierę filmu "Jerry Weintraub: Producent legenda" (premiera 28 marca). Jest to dokument przybliżający sylwetkę jednego z najbardziej znanych hollywoodzkich producentów i menedżerów.Natomiast filmowy kanał Cinemax  w marcu zaprezentuje następujące premiery filmowe: "Miasto złodziei" (3 marca), "Złe kobiety" (4 marca), "Gra dla dwojga" (10 marca), "Pod krzewem głogu" (11 marca), "Szybko i wściekle" (17 marca), "Przede wszystkim życie" (18 marca), "Zemsta Południa" (23 marca), "Nienarodzony" (24 marca), "Trójka" (25 marca), "Miłosne piekło" (30 marca) oraz "Wrogowie publiczni" (31 marca).

Pakiety kanałów HBO oraz Cinemax dostępne są w ofertach satelitarnych platform cyfrowych (Cyfrowy Polsat, Cyfra+, telewizja "n") oraz w większości sieciach kablowych (m.in. UPC, Vectra, Aster, Multimedia Polska).

Komentarze (1 - 10 z 28)

"plan b" przeca widziałam to pół roku temu na nfilm, teraz powtórki leca na npremium
 0  
Zrezygnowałem od lutego z opcji HBO. Mówcie co chcecie, ale wolę Canal+ z niszowym kinem i dobrymi dokumentami, niż tę amerykańską papkę, którą serwuje HBO. HBO zeszło na psy, to już nie jest ten kanał, co w latach 90.

No proszę was, Toy Story 2, Jay i Cichy Bob kontratakują albo Taxi to mają być premiery kanału premium?

Czekam na połączenie nPremium i Canal+.
 2  
Spartacus w marcu Gra o tron w kwietniu ,będzie się działo....
 0  
nieżle film PLAN B miał już swoją premierę kilka miesięcy temu na NFILM
 0  
c+ i npremium bedzie do wyboru po fuzji TAK TRUDNO TO POJAC?
 0  
Przecież npremium to teraz dno. Sam mam wykupione i nic tam teraz nie leci gorzej niż za czasów nfilmów.
 0  
Megapremiery naprawdę super! Jest co oglądać! Przestańcie się już podniecać z tym planem b w nfilmach, bo każdy wie czego warte są te kanały, tak samo jak teraz nPremium i nSport
 0  
picasso wolss
Na Npremium obecnie lecą lepsze filmy niż na hbo nie wspomne o canal +
dziś co macie zamiar oglądać bo ja na npremium SANCTUM ,a kilka dni temu -prawnik z lincolna,mechanik ,13, a za kilka dni czarny łabędż więc nie gadajcie głupot że nie ma co oglądać
 0  
"Inwazja: Bitwa o Los Angeles" był emitowany w tym tygodniu na Sci-Fi Channel.
 0  
Na Sci-Fi była Bitwa o Los Angeles ( filmweb.pl/film/Bitwa+o+Los+Angeles-2011-605932 ), a na HBO jest Inwazja: Bitwa o Los Angeles ( filmweb.pl/film/Inwazja%3A+Bitwa+o+Los+Angeles-2011-493609 )
Nie zmienia to faktu, że film jest słaby
 0