Łukasz Szewczyk12.02.2012 (23:19)1 komentarz

Cztery nowe seriale - marzec w AXN

Serialowo-filmowy kanał telewizyjny AXN w marcu 2012 roku przygotował kilka nowości dla swoich widzów. Wśród nich miedzy innymi nowe sezony "Kryminalnych zagadek".
Kanał AXN / AXN HD w marcu 2012 roku dla widzów przygotował cztery nowości. 1 marca 2012 roku zadebiutuje dziesiąty sezon serialu "CSI: Kryminalne zagadki Miami". Horatio Caine dowodzi grupą śledczych. Do jego zespołu należą Calleigh - specjalistka od balistyki, Ryan - ekspert od zadań w terenie, Eric i Frank - detektywi, Natalia i Maxine - specjalistki od analiz DNA oraz Alexx Woods - koroner. Zespół z Miami tropi zbrodnie, szuka winnych, zbiera i analizuje dowody oraz walczy o sprawiedliwość w imieniu ofiar zabójstw.
Także 1 marca premiera ósmego sezonu serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku VIII". Na czele grupy stoi detektyw Mac Taylor, szef laboratorium kryminalistycznego. Wraz z pozostałymi członkami laboratorium, opierając się na znalezionych na miejscu zbrodni dowodach, prowadzi dochodzenia w sprawach kryminalnych - od porwań do morderstw. W ósmym sezonie Mac postanawia zostać w ekipie CSI. Dowiadujemy się więcej o Jo, a Danny próbuje pogodzić życie zawodowe z prywatnym.

Nowością będzie także amerykańsko-czeski serial "Missing: Zaginiony" (od 20 marca). Główna bohaterka zostaje trafiona przez piorun, w wyniku czego zyskuje zdolność jasnowidzenia. Zatrudniona przez FBI wykorzystuje swój dar, aby znajdować zaginionych ludzi, w czym pomaga jej specjalnie utworzona jednostka.

30 marca AXN rozpocznie emisję drugiego sezonu serialu "Justified: Bez przebaczenia II". W nowych odcinkach zastępca szeryfa Raylan Givens (Olyphant) staje do walki z głową rodziny przestępców, Mags Bennett. W końcówce 2 sezonu zobaczymy schyłek władzy rodziny Bennettów nad hrabstwem Harlan. Stary przyjaciel Raylana, Boyd Crowder, powróci na ścieżkę przestępczości.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Szewczyk pomyliłeś seriale. Missing to nowy serial z Ashley Judd, która będzie grała bohaterkę, która na własną rękę będzie szukać syna zaginionego we Włoszech.

A ten opis co ty wstawiłeś to opis starego serialu "1-800-Missing".
 0