Łukasz Szewczyk14.02.2012 (10:21)28

Szef sportu w Canal+: Wzmocnimy ofertę sportów walki

Popularny dziennikarz Tomasz Smokowski od kilku tygodni szefuje redakcją sportową płatnego pakietu Canal+. Abonenci mogą spodziewać się wzmocnienia sportowej oferty w zakresie sportów walki.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 28)

Z boksu to najchętniej widziałbym największe gale z Kliczkami, Mayweather'em Jr. może z Adamkiem do tego gale UFC.
Biegi sobie odpuście to ma być kanał premium, nie telewizja "Na rynek marsz" Korzeniowskiego. Zwłaszcza, że nie będzie miejsca w ramówce na biegi, gdyż po fuzji dojdzie Liga Mistrzów i Liga Europy.
 0  
bieganie, zwariowali? przeca tego nawet na trwam by nikt nie puscil, litosci. Pierwszy raz zgadzam sie z userem, przełaje, marotony, chodziarstwo na kanale premium to jakas kapletna paranoja.
 4  
Już jeździectwo było, teraz czas najwidoczniej na biegi ;) Lepiej daliby NHL bądź KHL, bo hokeja w PL TV ujrzeć nie ujrzymy, poza PLH.
 2  
ta szmata Smokowski wyrzucił z pracy Laskowskiego pod pozorem niedogadania finanasów.
Precz z warszawką w redakcji sportowej c+
 1  
ale numer . Ja dzisiaj lige ogladam
 6  
No w koncu..po paru miesiacach jakis mecz LIVE na Nce.
 4  
fakt a c+ daje maratony zgroza .
 3  
Akurat sporty walki były już zapowiadane dużo wcześniej przez byłego szefa sportu i nic z tego nie wynikło. Osobiście bardzo lubię pana Smokowskiego szczególnie za program Liga+ Extra i mam nadzieję, że on obietnicy dotrzyma. Już widać efekty w postaci tenisa i VTB, oby tak dalej. Liczę, że będzie to faktycznie oferta premium. Jeśli chodzi o biegi, to może w ogóle Diamentowa Liga? Ale raczej chodzi o program biegowy a nie relacje na żywo.
 0  
kiedy bedzie ja czekam na Ale kino a reszta mi zwisa c+ mialem przez 5 lat i wystarczy jakby c+ kupil prawa do wimbledonu to bylo cos to wtedy bym kupil c+
 4  
na ale kino na N
 1