Łukasz Szewczyk14.02.2012 (16:46)3 komentarze

Małgorzata Socha i Marcin Prokop Viva! Najpiękniejsi 2011

Zwycięzcami tegorocznego plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi. I ty możesz sięgnąć gwiazd" zostali Małgorzata Socha oraz Marcin Prokop. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na łamach dwutygodnika "Viva", który trafi do kiosków już 16 lutego 2012 roku.
"VIVA!" Najpiękniejsi. I ty możesz sięgnąć gwiazd" jest plebiscytem na najbardziej cenionych przez czytelników dwutygodnika Viva! bohaterów życia publicznego. W kategorii Najpiękniejsza wygrała Małgorzata Socha. Nominowane były także: Monika Brodka, Dorota Rabczewska, Edyta Górniak, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa, Monika Kuszyńska, Anna Mucha, Weronika Rosati, Anja Rubik.
Z kolei w kategorii Najpiękniejszy wygrał Marcin Prokop. Nominowani byli: Piotr Adamczyk, Maciej Dowbor, Krzysztof Hołowczyc, Jan Kliment, Olivier Janiak, Maciej Kurzajewski, Rafał Królikowski, Czesław Mozil, Borys Szyc.

Wydanie, w którym czytelnicy zobaczą tegorocznych laureatów w specjalnej sesji, ukaże się w kioskach 16 lutego 2012 roku w trzech mutacjach: podstawowej oraz z hitem filmowym na DVD do wyboru: "Autor widmo" lub "Jak się pozbyć cellulitu". Sprzedaż numeru wspiera kampania reklamowa w prasie (tytuły własne Edipresse) w Internecie oraz w punktach sprzedaży.

Tegoroczna, dziewiąta edycja, została połączona z akcją charytatywną na rzecz utalentowanych dzieci wychowanych w rodzinnych domach dziecka oraz rodzinach zastępczych. Honorową kapitułę akcji tworzą dotychczasowi laureaci plebiscytu, którzy wystąpili również w promującym ją teledysku. Małgorzata Socha oraz Marcin Prokop dołączą do kapituły, która podejmie decyzję o wyborze dzieci do programów stypendialnych.

Komentarze (1 - 3 z 3)

powinno być przereklamowani
 10  
Ale Prokopowi zrobili plastikową twarz :P
 6  
PROKOP-NAJPIĘKNIEJSZY . CIEKAWE Z KTÓREJ STRONY? KOMU TAK ZALEŻY ZEBY GO TAK LANSOWAC ? VIVA WSTYD ZA TĄ PIĘKNOŚĆ
 0