Łukasz Szewczyk15.02.2012 (8:31)34

Platforma "n": Wzrost do 929 tys. abonentów

Na koniec 2011 roku platforma "n" posiadała 929 tys. abonentów, to oznacza, że w ciągu roku baza abonencka "n" powiększyła się o ponad 120 tys. nowych klientów - wynika z raportu Grupy TVN. Szybko przybywa także aktywnych użytkowników telewizji na kartę HD

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 34)

Jak zamawiałem dekoder, nikt mnie nie poinformował, że za "kilka" dni z N-ki usuną np. Boomeranga (ale do umowy drobnym druczkiem, abym nie mógł jej rozwiązać dodali tę informację), a teraz jeszcze te numery z LM... szkoda, że wcześniej nie wiedziałem o np. Media2... bo przy tej wiedzy N-ka miałaby o jednego abonenta mniej.
Dzięki Bogu podpisałem cyrograf tylko na 12 m-cy i już wiem, że go nie przedłużę.
A może spójżmy na to z innej strony? 15.02.2012 (8:50:30)
 8  
BRAWO! wreszcie ludzie zrozumieli ze sprzet to pdstawa , oferta tez jest super , nowe usługi internetowe np.nvodnet super !
 1  
@A może spójżmy na to z innej strony?

nie uczyli, ze sie czyta umowy? wiedzialbys o wylaczeniach...
z LM zachowali sie honorowo - umozliwili dostep do konca sezonu wszystkim. a co zrobia po sezonie - tego nikt nie wie.

na dzien dzisiejszy za 45-50zl miesiecznie nie ma bardziej wszechstronnej oferty niz Nki.

aaa - i wez do reki slownik ortograficzny.
 1  
Też niedawno zostałem abonentem enki jednak z tym npremium to totalna porażka szkoda mi na to 5 zł.
 3  
a kurs TVN leci na leb na szyje,hahaha
 0  
Rozmiar tekstu: A A A
KBC Securities obniżył rekomendację dla TVN do "sprzedaj", cena docelowa 10 zł
Wtorek, 14 lutego (16:20)
Analitycy KBC Securities, w raporcie z 13 lutego, obniżyli rekomendację dla TVN do "sprzedaj" z "kupuj", wyceniając akcję spółki na 10 zł.
a n-ka ledwo zipie i za kilka miesiecy wchłonie ją Cyfra + :)
same barany tu siedzą :) 15.02.2012 (9:59:07)
 4  
Mogą odjąć jednego wczoraj wysłałem wymówienie. Za pazerność płaciłem abonament 99 zł. i się okazało że promocja się skończyła po 17 miesiącach i teraz mam płacić 142zł .(dodam ze jestem w n od ich początku) a oni mówią mi ze nie dali rady się ze mną skontaktować,ze tyle pracy mają . Jeden dzień spóznienia z rachunkiem i na telewizorku na cały ekran komunikat ,proszę o zapłatę . A że komuś się kończy umowa i koszty zwrosną o 40% procent to cichosza, uczciwe sami ocencie.
 9  
Jeden dzień spóznienia z opłatą i w tej durnej ence się rzucają? to w kablówce można się 3 miesiące z opłatą spużnic i nie wyłączają sygnału.
 2  
powyżej wyłącznie komentarze "ekspertów"
już po szkole ? pustki w aps-ach ?
może poczytajcie trochę słowników ortograficznego, frazeologicznego i poprawnej polszczyzny ?
 2  
Zauważyłem że ten co wyzywa ludzi od baranów sam jest w zwierzakiem ale w tej zagrodzie jest osłem.. ale to tak od strony humorystycznej. ;) to taka moja pierwsza uwaga..

Druga to zauważyłem to że Ci co są za N dostają negatywne oceny a Ci co przeciw to dodatnie....

Mnie sprawa N to lotto bo mam akurat N i C+niestety obie bo nie ma wszystkiego na jednej platformie.. i nie krzyczał bym że będzie bo jak będzie to nie prędko a czy w ogóle to UOKiK powie.. bo może się czegoś dopatrzy.. od co..

Co do że coś zabierają albo wyłączają.. tak jak ktoś już tu pisał jak by się czytało wszystko nawet to drobnym maczkiem to by się wiedziało co się bierze.. a z tego co wiem to od podpisania umowy przysługuje kilka dni na zerwanie jej bez konsekwencji.. więc czytajmy umowy a nie ulotki albo napalamy się po oglądaniu reklamy a nie wyzywajmy bo tak na prawdę powinniśmy być źli na siebie a nie na dostawcę usług.
 5