Łukasz Szewczyk15.02.2012 (8:31)34

Platforma "n": Wzrost do 929 tys. abonentów

Na koniec 2011 roku platforma "n" posiadała 929 tys. abonentów, to oznacza, że w ciągu roku baza abonencka "n" powiększyła się o ponad 120 tys. nowych klientów - wynika z raportu Grupy TVN. Szybko przybywa także aktywnych użytkowników telewizji na kartę HD

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 34)

Jeśli by Polsat Cyfrowy miał,Pakiet Familijny z pakietem sport i bajkami za nie więcej niż 49zł (umowa na rok).To N i Cyfra leży i kwiczy,a tak kto nie ma kasy wybiera N.Tyle że ze sportem tam jest bieda.
 0  
@huak - wez pigoołkę i to szybko.
 1  
Gdzie się podział wielki znawca platform xamet? Tylko potrafi pluć na CP a dobro n-ki mu nie leży na sercu? Powinien piać z zachwytu że przybyło trochę abonentów.
 5  
Ja tam jeżeli chodzi o rachunki to płacę po miesiącu od wystawienia i jeszcze mi nie wyłączyli.
 0  
niech pod koniec marca podadza jaki bedzie przyrost w n, a jaki spadek w c+ (bede w tej liczbie rowniez ja). Szkoda, ze to wlasnie cyfra kupuje n bo z jej katastrofalnej polityki (1,4 mln abo po 16 latach) mozemy domniemywac iz sprzeniewierzy wysilki enki.

A i jeszcze jedno do uzytkownika cyfra_user - narobiles mi smaku baranie z LM lecz na Lider TV(415 kanal) zobaczyc moglem jedynie czarna plansze- dzieki wielkie.
 2  
piter1000 wpierw może weźmiesz sobie słownik ortograficzny,ja nie muszę brać,prędzej ty.Zamiast sportu niech ci puszczą programy o pe..... dla facetów inaczej.
 1  
n-ka to już przeszłość za niedługo będzie tylko Cyfra+
 3  
a po 3 latach po polaczeniu bedzie 1 milion abonentow
cypis (usunięte konto #23672) 15.02.2012 (11:22:00)
 1  
oferta super lepsza niż cp ,jeszcze do czerwca w cp :)
 3  
jakże irytujące jest już to pieprzenie i lamentowanie wiecznie narzekających, gdybym to to bym tamto.
Tak tak za pewne gdybyś widział że wyłączony zastanie jakiś tam Boomerang to z pewnością by to miało kluczowy wpływ na podpisanie umowy, faktycznie wszędzie indziej gdzie nas nie ma jest lepiej tylko szkoda że nie widzisz albo nie wiesz że Polsat wprowadza sobie jak sam powiedziałeś małym druczkiem bezpieczny zapis do umowy umożliwiający wyłączenie całkiem sporej grupki kanałów a cyfra zafundowała podwyżkę swoim nowym klientom już po pierwszych 3 miesiącach no tak ale nie ma to jak po prostu sobie ponarzekać bo na pewno inni mają lepiej i to myślenie się chyba wśród nas polaków nigdy nie zmieni.
 6