Łukasz Szewczyk15.02.2012 (10:03)3 komentarze

Kolejny maraton bokserski w Polsat Sport: Kliczko, Wawrzyk

W weekend na sportowych antenach Grupy Polsat kolejne emocje związane z boksem zawodowym - trzy pięściarskie gale. Walczą m.in. Witalij Kliczko oraz Andrzej Wawrzyk.
Bokserski maraton na sportowych antenach Polsat rozpocznie się w sobotę (18 lutego 2012 roku) o godzinie 20.00. Wtedy na antenie Polsat Sport rozpocznie się studio przed galą Wojak Boxing Night w Raciborzu. W walce wieczoru o Mistrzowskie Pasy WBC Baltic i WBA Intercontinental wystąpi Andrzej Wawrzyk - wielka nadzieja wagi ciężkiej, który zmierzy się z Clausem Bertino. Na ringu zaprezentują się także Damian Jonak, Rafał Jackiewicz, Paweł Kołodziej czy Krzysztof Bienias. Walka wieczoru transmitowana będzie także na głównej antenie Polsatu od godziny 20.
Z kolei od godziny 20.50 kanał Polsat Sport Extra rozpocznie transmisję gali bokserskiej z Monachium. W walce wieczoru Witalij Kliczko, mistrz świata federacji WBC w wadze ciężkiej, stanie w obronie pasa w pojedynku z nieobliczalnym Dereckiem Chisorą. Główna walka wieczoru około godziny 22.45, jej transmisja także na otwartej antenie Polsatu.

Z kolei od 1 w nocy na antenie Polsat Sport relacja gali z Broendby. Walką wieczoru będzie pojedynek Brian Magee - Rudy Markussen o pas federacji WBA.

Komentarze (1 - 3 z 3)

SUPER
 7  
wczoraj LE ic w hd szook zascianek ten polsat , kanaly klubowe tez sd a wrzucaja na siele w hd lipa
 5  
Uwielbiam takie bokserskie emocje. Dzięki kanałom sportowym CP mam wszystkie walki na włączenie guzika od pilota.
 1